Ballina Etiketimet Pasuri

Etiketim: pasuri

Pasuria e miliarderëve arrin majat gjatë pandemisë

ZYRIH, 7 tetor /ATSH-AFP/ - Pasuritë e miliarderëve vazhdojnë të arrijnë majat pavarësisht tronditjes nga pandemia, në sajë të një rikthimi të shpejtë në...

Vetëdeklarimi i burimeve të pasurisë/ OFL u dërgon kërkesën 4 të...

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 2 shtetasve në Fier dhe...

Pasuri të përfituara nga krimi- Sekuestrohen 4 apartamente dhe 1 automjet...

TIRANË, 10 gusht/ATSH/ Policia e Fierit në kuadër të luftës kundër pasurive ekonomike të luajtshme dhe jo, të vendosura përmes veprimtarive kriminale, ka konfiskuar...

Të akuzuar për vrasje e prodhim narkotikësh/ OFL u kërkon deklarimin...

TIRANË, 7 gusht/ATSH/ Operacioni Forca e Ligjit vijon me hetimin e pasurisë së të dënuarve, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ...

Të dënuar për vepra të rënda penale/ OFL u dërgon formularin...

TIRANË, 6 gusht/ATSH/ Operacioni Forca e Ligjit, në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për...

Të dënuar për vepra të rënda penale, OFL u dërgon formularin...

TIRANË, 4 gusht/ATSH/ Operacioni Forca e Ligjit u ka kërkuar justifikimin e pasurisë shtatë personave, të cilët rezultojnë të dënuar për vepra të rënda...

Vetingu/ KPA lë në fuqi shkarkimin nga detyra të prokurorit Artan...

TIRANË, 3 korrik/ATSH/ Trupi Gjykues i Kolegjit të Posaçëm të Apelit la në fuqi shkarkimin nga detyra të marrë nga trupa e KPK-së, për...

Të dënuar më parë për vepra të ndryshme penale, OFL kërkesë...

TIRANË, 1 korrik/ATSH/ Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo...

Vetëdeklarimi i burimeve të pasurisë/ OFL u nis kërkesat 3 të...

TIRANË, 25 qershor/ATSH/ Operacioni Forca e Ligjit është ndalur në qytetin e Lezhës ku u është dërguar formulari i deklarimit të pasurisë tre të...

OFL në Elbasan, Vlorë e Sarandë, u dërgon formularin e deklarimit...

TIRANË, 19 qershor/ATSH/ Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA