Ballina Etiketimet Paskal Milo

Etiketim: Paskal Milo

Kufiri detar me Greqinë/ Milo: Duhen negociata, nuk kemi përcaktuar ujërat...

TIRANË, 10 shtator/ATSH/ Historiani Paskal Milo u shpreh sot se Shqipëria do të duhet të hyjë në negociata për detin me Greqinë, pasi "ne...

100 vjet nga Kongresi i Lushnjës/ Hysi: Ditë reflektimi, Milo: Riformatoi...

TIRANË, 21 janar /ATSH-Gjergji Mima/ -Nënkryetarja e Kuvendit, Vasilika Hysi e ka cilësuar si një ditë reflektimi 21 janarin ku sot shënohet 100-vjetori i...

Milo: Shqiptarët dhe serbët të ndërtojnë së bashku të ardhmen

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/273848920129242/?t=8 TIRANË, 3 tetor /ATSH/  A.ALLA /- "Nëse do të flasim për perspektivën e marrëdhënieve shqiptaro-serbe duke pasur parasysh të gjithë komponentët që përbëjnë shqiptarinë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA