Ballina Etiketimet Pandemia

Etiketim: pandemia

TEKNOLOGJI – Hakerët përdorin pandeminë për të realizuar vjedhje online

NJU JORK, 25 mars /ATSH-ANSA/ - Hakerat nuk ndalen as në këtë moment urgjence mjekësore, pasi arrijnë të sulmojnë edhe sitin e OBSH dhe...

MJEKËSI – Tre skenarë si do të përfundojë pandemia e koronavirusit

ANKARA, 23 mars /ATSH-AA/- Pandemia e koronavirusit mund të përfundojë me tre skenarë të mundshëm nëse njerëzit bëhen imunë ndaj virusit, nëse zhvillohet një...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA