Ballina Etiketimet Pako

Etiketim: pako

Krishtlindje pa ”Amazon”

PARIS, 20 nëntor /ATSH-ANSA/ - Më mirë të heqësh dorë nga Babagjyshi i Vitit të Ri (Santa Claus) një herë, sesa t'u dorëzohesh zarfave...

Belsh, 700 pako ushqimore për familjet në nevojë

TIRANË, 21 prill/ATSH/ Bashkia e Belshit në zbatim të vendimit të qeverisë, ka siguruar nga fondi i saj i Emergjencave Civile 700 pako ushqimore...

Gramsh, shpërndahen 96 pako ushqimore pranë familjeve në nevojë

TIRANË, 21 prill/ATSH/ Operacioni humanitar në kuadër të situatës së krijuar prej COVID-19 ka vijuar me shpërndarjen e 96 pakove ushqimore pranë familjeve në...

Pashka ortodokse/ Veliaj viziton familjet e dy të moshuara që po...

TIRANË, 19 prill/ATSH/Në një ditë të zakonshme, rrugët e Tiranës do të gumëzhinin nga qytetarët e shumtë që do të vizitonin të afërmit dhe...

Operacioni humanitar, Malaj për ATSH-në: Pako ushqimore për 431 familje në...

TIRANË, 14 prill/ATSH/ Operacioni humanitar në kuadër të situatës së krijuar prej COVID-19 ka vijuar edhe sot me shpërndarjen e 431 pakove ushqimore pranë...

Prefekti Malaj për ATSH-në: 621 pako ushqimore në qarkun e Elbasanit,...

TIRANË, 3 prill/ATSH/ Operacioni humanitar në ndihmë të familjeve në nevojë, pensionistëve dhe të moshuarve të vetmuar ka vijuar me 2 prill me shpërndarjen...

Pako me ushqime edhe në fshatrat më të largët, shpërndahen ndihma...

TIRANË, 31 mars/ATSH/ Fshati Mushqeta i Kërrabës është një nga zonat më të largëta të Tiranës, por as banorëve të kësaj zone, në këto...

FOTO/ Pako me ushqime për gjyshet dhe gjyshërit e vetmuar në...

TIRANË, 30 mars/ATSH/ Lufta me COVID-19 është e vështirë për të gjithë, por sidomos për gjyshet dhe gjyshërit, të cilët janë më të rrezikuar...

FOTO/ Bashkia e Tiranës vijon dorëzimin e pakove ushqimore për familjet...

TIRANË, 27 mars/ATSH/ Bashkia e Tiranës ka vijuar edhe gjatë ditës së sotme shpërndarjen e ndihmave dhe pakove ushqimore për familjet në nevojë, në...

VIDEO-Elbasan, shpërndahen ndihma ushqimore për 47 familje në nevojë

TIRANË, 20 mars/ATSH/ Në bashkinë e Elbasanit janë shpërndarë ndihma për 47 familje në nevojë. Prefekti i Qarkut të Elbasanit, Maksim Malaj u shpreh për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA