Ballina Etiketimet Opsion

Etiketim: opsion

Whatsapp gjen zgjidhjen për bisedat e bezdisshme

UASHINGTON, 25 tetor /ATSH-AFP/ - Nuk ka më njoftime nga bisedat në grup që nuk na interesojnë, por nga të cilat do të ishte...

TEKNOLOGJI – FB paraqet opsionin që zhvendos fotot në Google

UASHINGTON, 3 dhjetor /ATSH-ANSA/- Kompania Facebook është duke testuar një opsion të ri që lejon përdoruesit të transferojnë me lehtësi fotot dhe videot e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA