Ballina Etiketimet Oficere sigurie

Etiketim: Oficere sigurie

Foto/ Oficerët e sigurisë, punë intesive në menaxhimin e situatës pas...

TIRANË, 10 dhjetor/ATSH/ Shkollave të përkohshme të ngritura pranë hoteleve ku janë akomoduar banorët e prekur nga tërmeti, i është shtuar edhe kontributi i...

150 oficerë sigurie në gjimnazet e vendit brenda vitit

TIRANË, 20 maj/ATSH/ 150 oficerë do të sigurojnë mbarëvajtjen e procesit mësimor në të gjitha shkollat e mesme të Republikës së Shqipërisë. Ne Komisionin për...

Oficerët e sigurisë në 150 shkolla

TIRANË, 22 nëntor/ATSH/ - Oficerët e sigurisë do të shtrihen në 150 gjimnaze në të gjithë vendin. Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Lindita Nikolla...

Oficerë sigurie në të gjithë gjimnazet e Shqipërisë

TIRANË, 1 qershor/ATSH/ - Oficerët e Sigurisë do të shtrihen në të gjitha shkollat e mesme të Shqipërisë që prej shtatorit të 2018-s. Ministri i...

Nisma “Oficerët e policisë”, nis zbatimi në 15 gjimnazet e Tiranës

https://www.facebook.com/1408444276095536/videos/2019031128370178/ TIRANË, 19 Mars/ATSH/- Nisma "Oficerët e Sigurisë në Shkolla", ka hyrë në javën e dytë të zbatimit të saj në Tiranë, duke ofruar me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA