Ballina Etiketimet Ngacmim

Etiketim: ngacmim

Meghan Markle e trishtuar nga akuzat

LONDËR, 3 mars /ATSH-AFP/ - Bashkëshortja e princit Harry, Meghan është shprehur e trishtuar nga akuzat për ngacmim që datojnë në kohën kur jetonte...

SHBA – Instagram në luftë kundër ngacmimit dhe dezinformimit

SAN FRANCISKO, 17 dhjetor /ATSH-AFP/-Instagrami po përsos teknikat e tij për të ndaluar ngacmimin në internet, si edhe po zgjeron programin e tij amerikan...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA