Ballina Etiketimet Naureda Llagami

Etiketim: Naureda Llagami

Përshpejtimi i Vetingut për kandidaturat e Gjykatës së Lartë/ Takim koordinues...

TIRANË, 7 tetor /ATSH/ Funksionimi i Gjykatës së Lartë është thelbësor për vijimin e procesit të integrimit të Shqipërisë në BE Kryetarja e Këshillit të...

Soreca takon kreun e KLGJ-së: Plotësimi i pozicioneve të mbetura të...

TIRANË, 25 shtator /ATSH/ “Plotësimi i pozicioneve të mbetura të Gjykatës së Lartë mbetet një përparësi kryesore”. Kreu i Delegacionit të Bashkimit Europian, Luigi Soreca...

Soreca: E rëndësishme që së shpejti të kemi një Gjykatë të...

TIRANË, 12 korrik /ATSH/ - Ambasadori i Bashkimit Europian në Tiranë, Luigi Soreca ka deklaruar se është e rëndësishme që së shpejti të kemi...

Ngritja e gjykatave të SPAK, Soreca takon kreun e KLGJ

TIRANË, 23 janar /ATSH/ - Ngritja e gjykatave të SPAK-ut, përzgjedhja e gjyqtarëve të Gjykatës së Lartë dhe numri i kandidatëve për Shkollën e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA