Ballina Etiketimet Miqesore

Etiketim: Miqesore

Miqësore Kosovë-Shqipëri, veteranët e futbollit nderojnë legjendën Fadil Vokrri

TIRANË, 16 korrik /ATSH/ Veteranët e futbollit të Kosovës dhe Shqipërisë do të zhvillojnë një miqësore më 23 korrik në stadiumin “Fadil Vokrri” të...

Kombëtare U-19/ Shqipëria fiton 3-0 ndaj Kosovës

TIRANË, 18 qershor /ATSH/ Kombëtarja shqiptare e 19-vjeçarëve ka zhvilluar këtë të premte ndeshjen e dytë miqësore të planifikuar ndaj Kosovës U-19. Sfida e luajtur...

U-20 mbyll me rezultatin 0-0 miqësoren e dytë me Malin e...

TIRANË, 16 qershor /ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-20 ka luajtur të martën ndeshjen e dytë miqësore me Malin e Zi U-20. Sfida e luajtur në...

Kombëtarja U-20/ Miqësoret kundër Malit të Zi, trajneri Haxhiraj shpall listën

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Ekipi Kombëtar i 20-vjeçarëve ka nisur ditën e sotme grumbullimin dhe stërvitjet intensive në prag të dy ndeshjeve miqësore që...

Kombëtarja kryen stërvitjen e fundit në Pragë para miqësores me Çekinë

TIRANË, 8 qershor /ATSH/ Kombëtarja shqiptare ka zhvilluar stërvitjen e fundit pasditen e së hënës në stadiumin “Generali Česká pojišťovna Arena” të Pragës, aty...

Kombëtarja mbërrin në Pragë, nis përgatitjen për miqësoren me Çekinë

TIRANË, 7 qershor /ATSH/ Kombëtarja shqiptare ka mbërritur dje në Pragë, ku të martën do të luajë edhe ndeshjen e dytë miqësore të programuar...

Kombëtarja mbërrin në Uells për miqësoren, mungon Roshi

TIRANË, 1 qershor /ATSH/ Kombëtarja shqiptare ka mbërritur sot në Uells, ku të shtunën, datë 5 qershor, do të luajë ndaj vendasve në miqësore. Delegacioni...

Kombëtarja U-21 përforcohet/ Vjen Broja për ndeshjen me Andorrën, thirret edhe...

TIRANË, 28 maj /ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-21 ka zhvilluar sot seancën e radhës stërvitore në kuadër të përgatitjeve për dy ndeshjet e radhës ndaj...

Kombëtarja U-19 / Kuqezinjtë fitojnë miqësoren ndaj Tiranës U-21

TIRANË, 27 maj /ATSH/ -Kombëtarja shqiptare e 19 vjeçarëve ka zhvilluar një ndeshje miqësore kundër 21 vjeçarëve të Tiranës. Ndeshja e zhvilluar në ambientet e...

Miqësoret e qershorit / Berisha nuk ia del dot, Reja fton...

TIRANË, 27 maj /ATSH/ Kombëtarja shqiptare vijon përgatitjet për dy ndeshjet miqësore të qershorit ndaj Uellsit dhe Republikës Çeke. Trajneri Edoardo Reja dhe stafi i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA