Ballina Etiketimet Miqesore

Etiketim: Miqesore

Lika dhe Tahiri: Një ditë duam të luajmë për Kombëtaren e...

TIRANË, 9 gusht/ATSH/ Kuqezinjtë 18-vjeçarë janë duke zhvilluar grumbullimin intensiv shtatë ditor në kuadër të ndeshjes miqësore që skuadra e drejtuar nga Ardi Behari...

Shqipëria U-18 triumfon përballë kuqezinjve 17-vjeҫarë

TIRANË, 9 gusht/ATSH/ Kombëtarja shqiptare e 18-vjeçarëve ka luajtur mbrëmjen e djeshme një ndeshje miqësore me Shqipërinë U-17, në kuadër të përgatitjeve që skuadra...

Përgatitjet për Europianin, Shqipëria U-17 mat forcat me kombëtaren U-18 në...

TIRANË, 6 gusht/ATSH/ Një tjetër miqësore kuqezinjsh është planifikuar të luhet në muajin gusht. Ekipi Kombëtar U-17 i drejtuar nga tekniku Ervin Bulku do të...

Miqësorja me Italinë, trajneri Cungu publikon listën

TIRANË, 4 gusht/ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-19 do të nisë nga dita e premte, datë 6 gusht, grumbullimin në kuadër të ndeshjes miqësore që kuqezinjtë...

Shqipëria U-17 zyrtarizon dy ndeshje me Kosovën

TIRANË, 3 gusht/ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-17, e drejtuar nga trajneri Ervin Bulku do të zhvillojë dy ndeshje miqësore ndaj Kosovës, në muajin shtator, në...

Miqësore Kosovë-Shqipëri, veteranët e futbollit nderojnë legjendën Fadil Vokrri

TIRANË, 16 korrik /ATSH/ Veteranët e futbollit të Kosovës dhe Shqipërisë do të zhvillojnë një miqësore më 23 korrik në stadiumin “Fadil Vokrri” të...

Kombëtare U-19/ Shqipëria fiton 3-0 ndaj Kosovës

TIRANË, 18 qershor /ATSH/ Kombëtarja shqiptare e 19-vjeçarëve ka zhvilluar këtë të premte ndeshjen e dytë miqësore të planifikuar ndaj Kosovës U-19. Sfida e luajtur...

U-20 mbyll me rezultatin 0-0 miqësoren e dytë me Malin e...

TIRANË, 16 qershor /ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-20 ka luajtur të martën ndeshjen e dytë miqësore me Malin e Zi U-20. Sfida e luajtur në...

Kombëtarja U-20/ Miqësoret kundër Malit të Zi, trajneri Haxhiraj shpall listën

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Ekipi Kombëtar i 20-vjeçarëve ka nisur ditën e sotme grumbullimin dhe stërvitjet intensive në prag të dy ndeshjeve miqësore që...

Kombëtarja kryen stërvitjen e fundit në Pragë para miqësores me Çekinë

TIRANË, 8 qershor /ATSH/ Kombëtarja shqiptare ka zhvilluar stërvitjen e fundit pasditen e së hënës në stadiumin “Generali Česká pojišťovna Arena” të Pragës, aty...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA