Ballina Etiketimet Miqesore

Etiketim: Miqesore

Kombëtarja mbërrin në Pragë, nis përgatitjen për miqësoren me Çekinë

TIRANË, 7 qershor /ATSH/ Kombëtarja shqiptare ka mbërritur dje në Pragë, ku të martën do të luajë edhe ndeshjen e dytë miqësore të programuar...

Kombëtarja mbërrin në Uells për miqësoren, mungon Roshi

TIRANË, 1 qershor /ATSH/ Kombëtarja shqiptare ka mbërritur sot në Uells, ku të shtunën, datë 5 qershor, do të luajë ndaj vendasve në miqësore. Delegacioni...

Kombëtarja U-21 përforcohet/ Vjen Broja për ndeshjen me Andorrën, thirret edhe...

TIRANË, 28 maj /ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-21 ka zhvilluar sot seancën e radhës stërvitore në kuadër të përgatitjeve për dy ndeshjet e radhës ndaj...

Kombëtarja U-19 / Kuqezinjtë fitojnë miqësoren ndaj Tiranës U-21

TIRANË, 27 maj /ATSH/ -Kombëtarja shqiptare e 19 vjeçarëve ka zhvilluar një ndeshje miqësore kundër 21 vjeçarëve të Tiranës. Ndeshja e zhvilluar në ambientet e...

Miqësoret e qershorit / Berisha nuk ia del dot, Reja fton...

TIRANË, 27 maj /ATSH/ Kombëtarja shqiptare vijon përgatitjet për dy ndeshjet miqësore të qershorit ndaj Uellsit dhe Republikës Çeke. Trajneri Edoardo Reja dhe stafi i...

Miqësoret ndaj Uellsit dhe Republikës Çeke, Reja: Ndeshje të rëndësishme, masim...

TIRANË, 26 maj /ATSH/ Trajneri i ekipit Kombëtar Edoardo Reja ka dalë ditën e sotme në konferencën zyrtare për mediet, ku ka bërë publike...

Nis grumbullimi i Kombëtares U-21, ndryshime në listën e Bushit

TIRANË, 26 maj /ATSH/ Ka filluar në hotel “Dyrrah” në Durrës grumbullimi i Kombëtares së 21-vjeçarëve, në prag të ndeshjes së parë eliminatore për...

Kombëtarja U-17 zyrtarizon dy miqësore me Bosnjë dhe Hercegovinën, ja datat...

TIRANË, 11 maj /ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-17, e drejtuar nga trajneri Ervin Bulku do të zhvillojë dy ndeshje miqësore ndaj Bosnjë & Hercegovinës në...

Kombëtarja U-19, miqësore me Kukësin U-21/ Cungu publikon listën: Koha për...

TIRANË, 5 maj /ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-19 do të zhvillojë të enjten, 6 maj 2021, një ndeshje miqësore me ekipin e Kukësit U-21. Takimi...

Kombëtarja shqiptare luan miqësore me Republikën Çeke më 8 qershor

TIRANË, 12 mars /ATSH/ Kombëtarja shqiptare e futbollit do të luajë një tjetër miqësore në muajin qershor. Kuqezinjtë do të përballen me Republikën Çeke...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA