Ballina Etiketimet Milva Ekonomi

Etiketim: Milva Ekonomi

Situata e reshjeve/ Ekonomi: Gatishmëri maksimale dhe monitorim i vazhdueshëm i...

TIRANË, 20 janar /ATSH/ Ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Milva Ekonomi zhvilloi sot një takim online me drejtuesit e Drejtorive Rajonale të Ujitjes...

Parandalimi i përmbytjeve/ Ekonomi: Investimet janë rritur me më shumë se...

TIRANË, 15 janar /ATSH/ Ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Milva Ekonomi deklaroi sot në një konferencën për shtyp me fokus tek përmbytjet se,...

Ekonomi në zonat e prekura nga moti i keq në Shkodër/...

TIRANË, 12 janar /ATSH/ Më shumë se 36 tonë ushqime (misër dhe koncentrat misri) për bagëtinë që shërbejnë për të paktën 15 ditë u...

Meta dekreton ministrin e Brendshëm, Bledi Çuçi dhe Milva Ekonomin ministre...

TIRANË, 17 dhjetor /ATSH/ - Presidenti Ilir Meta dekretoi sot dy ministrat e rinj të kabinetit qeveritar, të cilët iu dërguan një ditë më...

Milva Ekonomi zgjidhet Kryetare e Komisionit të Ekonomisë

TIRANË, 20 janar /ATSH/ -Deputetja socialiste Milva Ekonomi u zgjodh sot në postin e Kryetares së Komisionit të Ekonomisë dhe Financat, duke zëvendësuar në...

Ekonomi: Të gjitha familjet e dëmtuara u ndihmuan

TIRANË, 30 shtator /ATSH/ - Deputetja e Partisë Socialiste në Kuvendin e Shqipërisë Milva Ekonomi, gjatë seancës së sotme parlamentare foli për dëmet e...

Ekonomi: Përgjegjësia që ka rënë mbi PS, tani është shumëfishe

TIRANË, 2 korrik /ATSH-A.ALLA/ - "Procesi i votimit është një proces që po vjen drejt fundit pasi lidhet dhe me fazën e numërimit. Për...

Ekonomi: Basha të japë llogari në Prokurori për fondin e pajustifikuar...

TIRANË, 23 mars/ATSH/ - Deputetja e Partisë Socialiste, Milva Ekonomi gjatë një interviste televizive u shpreh se, konfirmimi i Erion Veliajt si kandidat i...

Ekonomi: Protesta u mbizotërua nga militantët. Policia reagoi në mënyrë korrekte

TIRANË, 16 shkurt/ATSH-A.Fortuzi/ - "Protesta e sotme u mbizotërua nga militantët dhe populli tregoi se nuk ishte i irrituar me qeverinë". Kështu u shpreh sot...

“21 Janari”, Ekonomi: Nuk kemi fuqinë për të vendosur në gjykata,...

TIRANË, 21 janar/ATSH-Maela Marini/ "Ne nuk kemi fuqinë për të vendosur në gjykata, por për të shkundur sistemin për të pasur një gjykim të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA