Ballina Etiketimet Mesazh

Etiketim: mesazh

FOKUS – Merkel: Së bashku më të fortë se Covid-19

BERLIN, 28 nëntor /ATSH-DPA/ - Kancelarja Angela Merkel u ka ofruar gjermanëve kurajë,  ndërsa vala e dytë e pandemisë së koronavirusit po godet vendin...

Basha, mesazh ngushëllimi për vdekjen e ish-kryebashkiakut të Pukës

TIRANË, 27 nëntor/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, shprehu sot ngushëllimet për ndarjen nga jeta të Beqir Arifajt, arsimtarit, politikanit dhe ish-kryetarit të...

FOTO-Tërmeti i 26 nëntorit/ SHBA solidaritet me popullin shqiptar, do vazhdojmë...

TIRANË, 26 nëntor/ATSH/ Shtetet e Bashkuara të Amerikës qëndrojnë në solidaritet me popullin shqiptar një vit pas përkujtimit të tërmetit të 26 nëntorit që...

Rama për ndarjen nga jeta të Bashkim Koplikut: Ishte një njeri...

TIRANË, 22 nëntor/ATSH/ Bashkim Kopliku, ish-zëvendëskryeministri i parë i pluralizmit politik është ndarë nga jetë në moshën 77-vjeçare, pasi e humbi betejën me COVID-19. Kryeministri...

Apeli i ambasadorit Soreca: Vendos maskën, ti luan rol të rëndësishëm...

TIRANË, 7 nëntor/ATSH/ Ambasadori i Bashkimit Europian në Tiranë, Luigi Soreca apeloi sot qytetarët shqiptarë përmes një video mesazhi për zbatimin e masave për...

TURQI – Erdogan: Jemi pranë qytetarëve dhe kemi mobilizuar gjithë forcat...

ANKARA, 30 tetor /ATSH-AA/ - Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan ka publikuar një mesazh solidariteti për qytetarët e prekur nga tërmeti me magnitudë...

Prof. Alma Cani apel qytetarëve: Zbatoni rregullat, nuk duam t’ju shikojmë...

TIRANË, 29 tetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu në rubrikën e pyetjeve të ngritura nga qytetarët se a ka rritje të...

Për të gjithë skeptikët, Manastirliu publikon videon e Silva Binos: Tregoni...

TIRANË, 24 tetor/ATSH/ Për të gjithë ata që kanë dyshime për ekzistencën e virusit, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastriliu ftoi sot...

“Neglizhenca më e vogël mund t’ju kushtojë jetën”/ Apeli i mjekes...

TIRANË, 23 tetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në rubrikën e pyetjeve të ngritura nga qytetarët për COVID-19, ka publikuar mesazhin...

“Ju lutem dëgjojeni”, Rama publikon videomesazhin e Merkel: Pandemia po përhapet...

TIRANË, 19 tetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama publikoi sot videomesazhin e Kancelares së Gjermanisë, Angela Merkel, drejtuar qytetarëve gjermanë për situatën e krijuar nga pandemia...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA