Ballina Etiketimet Mesazh

Etiketim: mesazh

“WhatsApp” teston mesazhet vetëshkatërruese

ROMË, 9 mars /ATSH-ANSA/ - Whatsapp po teston opsionin e fshirjes automatike të mesazhit pas 24 orësh, si pjesë e përditësimit më të madh...

Manastirliu mesazh prekës për vdekjen e mjekut Keko: I dedikoi jetën...

TIRANË, 11 shkurt/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu përmes një mesazhi ka shprehur ngushëllime për vdekjen e mjekut pneumolog Rustem Keko,...

Dita Ndërkombëtare e Arsimit/ Kushi: Të gjithë së bashku, le t’i...

TIRANË, 24 janar/ATSH/- Në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Arsimit, ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka zgjedhur të urojë këtë ditë të shënuar nga...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Kim apel partive: Kontrolloni kandidatët tuaj, mos...

TIRANË, 22 janar/ATSH/ Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në Tiranë ka ripërsëritur sot apelin drejtuar partive politike në vend për kontrollin e...

Basha mesazh shqiptarëve në ndërrimin e viteve: Po lëmë pas një...

TIRANË, 31 dhjetor /ATSH/ -Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u drejtoi sot një mesazh urimi shqiptarëve me rastin e Vitit të Ri, 2021. “Të...

Nga Balaj te Kumbulla, ja urimet e lojtarëve të Kombëtares për...

https://www.youtube.com/watch?v=N05GmOCf_Zs&feature=emb_logo TIRANË, 31 dhjetor /ATSH/ -Lojtarët e Kombëtares shqiptare të futbollit kanë uruar përmes një video mesazhi të publikuar nga FSHF të gjithë shqiptarët, që...

Veliaj: Tërmeti dhe pandemia e shenjuan 2020-ën, Viti i Ri të...

TIRANË, 30 Dhjetor/ATSH/Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj e cilëson vitin që po lëmë pas, një vit të vështirë për shkak të tërmetit...

VATIKAN – Papa Françesku: Si kurrë më parë kemi nevojë për...

VATIKAN, 25 dhjetor /ATSH-AFP/ - Papa Françesku këmbënguli sot në mesazhin tradicional ditën e Krishtlindjeve mbi nevojën për vëllazëri në mbarë kontinentet në këtë...

Manastirliu mesazh urimi për Krishtlindje: Krenare për sakrificën e mjekëve dhe...

Tiranë, 25 dhjetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, përmes një videomesazhi ka bërë një urim për Krishtlindje për gjithë shqiptarët, personelin...

Twitter “humanizon” përdoruesit

ROMË, 20 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Për të nxitur një bisedë të shëndetshme në platformë, “Twitter” po eksperimenton me mesazhe "humanizimi", për t'u treguar përdoruesve...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA