Ballina Etiketimet Megan

Etiketim: megan

FOKUS – Meghan dhe princi Harry sulmojnë rëndë mbretërinë britanike

LOS ANXHELES, 8 mars /ATSH-ANSA/ - Unë ndenja e heshtur, ata nuk më mbrojtën nga sulmet denigruese të medias si dhe më mohuan ndihmën...

CBS shtatë milionë dollarë për intervistën e Oprah të Meghan dhe...

UASHINGTON, 7 mars /ATSH-ANSA/ - CBS do të paguajë rreth shtatë deri në nëntë milionë dollarë për të drejtat e transmetimit të intervistës prej...

Meghan Markle e trishtuar nga akuzat

LONDËR, 3 mars /ATSH-AFP/ - Bashkëshortja e princit Harry, Meghan është shprehur e trishtuar nga akuzat për ngacmim që datojnë në kohën kur jetonte...

Meghan Markle përfundon si… sipërmarrëse!

KALIFORNI, 29 dhjetor /ATSH/ - Tashmë Meghan Markle mund të mburret me një titull të ri: sipërmarrëse në botën e startup-eve, shkruan vanityfair.it. Revista prestigjioze...

SOFT NEWS – Edhe Meghan Markle hedh sytë nga… Shtëpia e...

UASHINGTON, 26 shtator /ATSH-ANSA/ - Meghan Markle ka hedhur sytë nga Shtëpia e Bardhë, sipas revistës ''Vanity Fair'', që citon një burim të afërt...

BM – Harry takim me mbretëreshën Elizabeth mbi planet për tërheqjen...

LONDËR, 13 janar /ATSH-DPA/ - Princi Harry i Britanisë së Madhe pritet të takojë sot gjyshen e tij, mbretëreshën Elizabeth II dhe zyrtarë të...

BM – Familja mbretërore: Ndihemi të plagosur nga vendimi i Harry...

LONDËR, 9 janar /ATSH-ANSA/- Familja mbretërore ndihet, siç deklaroi, e plagosur nga njoftimi i befasishëm i hapit pas të Harry dhe Meghan për tërheqjen...

KOMENT – Megan përdor fëmijën për testimin e durimit mbretëror?

LONDËR, 13 prill /ATSH-AFP/ - Megan, bashkëshortja e princit Harry, e cila është lavdëruar pasi ka sjellë një frymë të re në familjen mbretërore,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA