Ballina Etiketimet Mandatet

Etiketim: mandatet

Çuçi: Veprimet e opozitës ekstreme dhe të pajustifikuara

TIRANË, 4 prill /ATSH/ - Një lajmi i mirë mund të quhet ky i sotmi për fermerët të cilët janë prekur nga ndryshimi i...

Caprar: Djegia e mandateve shqetësuese, opozita t’i kthehet dialogut

TIRANË, 17 mars/ATSH/ - Anëtari i Parlamentit të Rumanisë dhe njëkohësisht President i Komitetit për Mbrojtjen, Rendin publik dhe Sigurinë Kombëtare, Dorel Caprar i...

Balla: PS nuk do të pranojë mandatet e opozitës

TIRANË, 15 mars /ATSH - I. Vata/ - "PS nuk do të pranojë mandatet nga radhët e opozitës", ka deklaruar kreu i grupit të...

Nuk dorëzoi mandatin, Hajdari: Parlamenti i jep oksigjen demokracisë

TIRANË, 11 mars/ATSH/ - Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari do të vazhdojë që të jetë pjesë e punimeve të Kuvendit të Shqipërisë. Deputetja e...

Manja: Djegia e mandateve, “kurth” politik i opozitës

TIRANË, 7 mars /ATSH - Deputeti i Partisë Socialiste, Ulsi Manja u shpreh se opozita ka ngritur një “kurth” politik me djegien e mandateve....

Felaj: Me djegien e mandateve opozita tradhëtoi zgjedhësit e saj

TIRANË, 7 mars /ATSH/- Opozita ka kryer një "vetëvrasje" politike duke braktisur Kuvendin, duke tradhëtuar zgjedhësit e saj. Kështu u shprehe sot, deputetja e Partisë...

Hyseni: Mazhoranca pro dialogut me opozitën. Nuk diskutojmë parimet bazë të...

Hyseni: Misioni i mazhorancës është që të kënaqë popullin dhe jo opozitën TIRANË, 6 mars /ATSH/ – Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni i ftuar...

Djegia e mandateve, Spiropali: Mundësi për pastrimin e politikës

TIRANË, 26 shkurt/ATSH/ - Zëdhënësja e qeverisë dhe ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali theksoi se djegia e mandateve nga e...

KiE: Deputetët të rishikojnë dorëheqjen, e kanë vendin në parlament

TIRANË, 26 shkurt ATSH/ - Asambleja Parlamentare e Këshillit të Europës u ka bërë thirrje deputetëve të opozitës të rishikojnë vendimin e tyre për...

Kukan: Djegia e mandateve nga opozita, e gabuar

TIRANË, 22 shkurt /ATSH/ - Deputeti i grupimit të Partive Popullore Europiane në Parlamentin Europian, Eduard Kukan e ka cilësuar si të gabuar vendimin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA