Ballina Etiketimet Lushnje

Etiketim: Lushnje

Investimet në Divjakë e Lushnjë/ Braçe: Viti ishte i tmerrshëm, por...

TIRANË, 31 dhjetor /ATSH/ Zv/kryeministri Erion Braçe në këtë dit të fundit të vitit ka renditur të gjitha punët që janë bërë në zonën...

Lushnjë, përfundon rindërtimi i të gjitha rrugëve lidhëse rurale të zonës...

  TIRANË, 22 dhjetor/ATSH/ "Në Lushnjë ka përfunduar rindërtimi i të gjitha rrugëve lidhëse rurale të zonës bujqësore të fushës së Myzeqesë, duke lehtësuar plotësisht...

Denaj në fermën e luleshtrydheve në Lushnjë: Skema e rimbursimit të...

TIRANË, 9 nëntor/ATSH/  Qeveria shqiptare nëpërmjet skemës së rimbursimit të karburantit synon të mbështesë fermerët dhe produktet vendase, për t’u tregtuar me çmime më...

Lushnjë, përfundon rehabilitimi i pritave të lumit Seman në dy fshatra

TIRANË, 2 nëntor/ATSH/ Në Lushnjë ka përfunduar rehabilitimi i pritave të lumit Seman në fshatrat Zhelizhan dhe Mazhaj në Lushnjë. Lajmi u bë i ditur...

FOTO-Poliklinika e Lushnjës/ Nga një ngrehinë në gjendje skandaloze, sot institucion...

TIRANË, 30 tetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu solli sot në vëmendje shembullin e transformimit të Poliklinikës së qytetit të Lushnjës,...

Nis mësimi në 42 shkolla të bashkisë Lushnjë/ Masa për një...

TIRANË, 14 shtator/ATSH/ 8650 nxënës të shkollave publike dhe 725 nxënës të arsimit jopublik parauniversitar në bashkinë Lushnje, u ulën sot në bankat e...

60 vite pa investime/ Transformohet rrjeti i ujësjellësit në Lushnjë, ujë...

TIRANË, 1 shtator/ATSH/ Kantieri i ujit në Lushnjë do të transformojë një rrjet të 60 viteve më parë, duke garantuar furnizim 24 orë me...

Punime në rrjet, OSHEE kufizon energjinë në disa zona të Lushnjës

TIRANË, 30 qershor/ATSH/ Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) do të stakojë energjinë elektrike në disa zona të Lushnjës më 2-3 korrik. OSHEE bën...

Krahasim si nata me ditën me para 5 viteve/ U përgjysmua...

TIRANË, 26 qershor/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Lushnjë, ku pa nga afër punimet që janë kryer në veprën madhore të ujitjes,...

Zgjerimi i aktivitetit privat pas pandemisë, ndihmohet edhe nga Garancia Sovrane...

TIRANË, 15 qershor/ATSH/ Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, vijoi turin e saj të komunikimeve të drejtpërdrejta me biznesin në Lushnjë. Ajo u ndal...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA