Ballina Etiketimet Lulzim Basha

Etiketim: Lulzim Basha

Basha: Dy janë prioritetet për rininë: arsimimi dhe punësimi

TIRANË, 4 dhjetor /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, zhvilloi një bashkëbisedim me disa të rinj në qytetin e Kukësit. Gjatë bisedës me kryetarin...

Basha: 200 mijë lekë të vjetra sipërmarrësve për çdo punonjës që...

TIRANË, 3 dhjetor /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ishte sot në një fasoneri në Lezhë. Gjatë bisedës me administratoren Brunilda Shytaj, Basha u...

Basha: Andi Lilës iu kërkua të largohej nga fusha se u...

TIRANË, 19 nëntor /ATSH/ Kryetari i Partisë demokratike, Lulzim Basha reagoi sot pas videos së shfaqur ku ish-lojtarit të Kombëtares, Andi Lila i kërkohet...

Basha: Spitalet janë në kolaps, të sëmurët dergjen në ambulanca

TIRANË, 9 nëntor /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot se kryeministri Edi Rama iu merr shqiptarëve lekët e taksave, dhe në...

“Moszbatimi i masave mund të ndikojë në përkeqësimin e situatës në...

TIRANË, 30 tetor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama tha sot se kreu i Partisë Demokratike ka nxjerrë nga konteksti fjalët e ministres së Shëndetësisë dhe...

“0 taksa për biznesin e vogël”/ Taksisti ia thotë qartë Bashës:...

TIRANË, 7 tetor /ATSH/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, njëherësh e deleguara politike e PS për qarkun e Tiranës, Elisa Spiropali, është...

Basha: Plani 6-mujor i rimëkëmbjes, ndihmë për biznesin

TIRANË, 2 tetor /ATSH/ “Plani 6-mujor i rimëkëmbjes shpëton biznesin nga falimentimi”, deklaroi sot kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një komunikim me...

Zgjedhjet në Malin e Zi/ Basha: Në 30 gusht dilni në...

TIRANË, 27 gusht /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një postimi në Twitter ftoi sot shqiptarët e Malit të Zi që të...

Meta takon Bashën: Marrëveshja e 5 qershorit të zbatohet me përpikëri...

TIRANË, 15 korrik/ATSH/ Presidenti i Republikës, Ilir Meta bëri thirrje sot që marrëveshja e 5 qershorit të zbatohet me përpikëri dhe pa vonesa, duke...

Basha me biznesin e vogël në Vorë: Ndihma për qytetarët në...

TIRANË, 24 qershor/ATSH/ “Të krijojmë bashkë me gjithë shqiptarët potencialet dhe mundësitë për një jetë normale dhe për një jetë më të mirë për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA