Ballina Etiketimet LSI

Etiketim: LSI

Kryemadhi, takim në njësinë 4: Janë njerëzit që ndryshojnë realitetin

TIRANË, 5 mars /ATSH/ Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim në njësinë 4 në kryeqytet. “Një nga gjërat kryesore që diskutojmë sot...

Marrëveshja për koalicion/ Patozi: PD dhe LSI e dinë që është...

TIRANË, 3 mars/ATSH/ Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi tha se partia e tij Bindja Demokratike dhe partia e drejtuar nga Jozefina Topalli, Lëvizja...

126 ish-anëtarë të LSI kalojnë te PS/ Koçi: Të mirëpritur për...

TIRANË, 3 mars/ATSH/ Zv.ministri i Mbrojtjes, njëherësh kreu i Partisë Socialiste të Fierit, Petro Koçi është shprehur sot se 126 anëtarë të Lëvizjes Socialiste...

Zgjedhjet e 25 prillit/ PD dhe LSI nënshkruajnë marrëveshjen e koalicionit...

TIRANË, 1 mars /ATSH/ Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim nënshkruan sot një marrëveshje koalicioni për zgjedhjet e 25 prillit. “Partia Demokratike dhe Lëvizja...

Vasili: Vdekjet dhe infektimet prej COVID-19 nga më të lartat në...

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili deklaroi sot se vdekjet dhe infektimet prej COVID-19 në Shqipëri janë nga më të lartat...

Kryemadhi: Kontroll rigoroz për cilësinë e karburanteve, ulje e kostos në...

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi premton se do të vendosë një kontroll rigoroz për cilësinë e karburanteve dhe do të...

Vasili: Programi i LSI ka ligje të vërteta që zhvillojnë sportin

TIRANË, 27 shkurt/ATSH/ Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili deklaroi sot se "kjo forcë politike ka ligje të vërteta që zhvillojnë sportin, pasi e konsideron...

Vasili: Pas 25 prillit, anulojmë ligjin e vetingut në Polici

TIRANË, 26 shkurt /ATSH/ Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili reagoi sot pas bashkëbisedimit të kryeministrit Edi Rama me qytetarët në Berat. “Unë jam këtu që...

Kryemadhi: Rimbursim 5 % të vlerës së shpenzimeve për qytetarët

TIRANË, 26 shkurt /ATSH/ Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi deklaroi sot se edhe ata që sot e kanë një punë, pothuajse të gjithë pagën...

Kryemadhi: Rotacioni politik nuk ndodh me fjalë apo deklarata, por ndodh...

TIRANË, 25 shkurt /ATSH/ Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi u shpreh sot e bindur për fitoren e opozitës në zgjedhjet e 25 prillit. Në një...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA