Ballina Etiketimet Lleshaj

Etiketim: Lleshaj

Vrasja e Rashës/ Lleshaj: Nuk ishte situatë për armë, Policia e...

TIRANË, 15 dhjetor/ATSH/ Ish-ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, deklaroi sot se “humbja e jetës së një njeriu në terren më detyroi të reflektoj së...

Riatdhesimi i fëmijëve nga kampet në Siri/ Medalje trimërie për 2...

TIRANË, 14 dhjetor/ATSH/ Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dekoroi me Medaljen e Trimërisë dy oficerët e Antiterrorit, drejtorin Gledis Nano dhe oficerin Indrit Doda,...

“Policia shqiptare, e maturuar”/ Lleshaj: Nuk është dhuna mënyra për ta...

TIRANË, 11 dhjetor/ATSH/ Ish-ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, u shpreh sot në lidhje me protestën në Tiranë se sheh elemente të një zemërimi të...

“Lleshaj më vuri në dispozicion dorëheqjen”/ Rama: Meta dhe Basha nuk...

TIRANË, 10 dhjetor/ATSH-Maela Marini/ "Menjëherë pas marrjes së njoftimit për ngjarjen, Ministri i Brendshëm më ka informuar dhe vënë në dispozicion dorëheqjen e tij....

Vrasja e 25-vjeçarit/ Reagime

TIRANË, 9 dhjetor/ATSH/ Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar sot ndaj vrasjes me armë zjarri nga një punonjës i Policisë së Shtetit, të...

Lleshaj: Ndryshimet në Kodin Rrugor, në funksion të rritjes së sigurisë...

TIRANË, 8 dhjetor/ATSH/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj shprehet se 2020 është shpallur si viti i sigurisë rrugore. LLeshaj thekson se në fund të 11...

Financimi i rrugës që lidh Perlatin me Lurën/ Lleshaj: Mbyll izolimin...

TIRANË, 3 dhjetor/ATSH/ Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj theksoi sot se Kuvendi i Shqipërisë i dha udhë të pakthyeshme financimit të rrugës që lidh...

Kthimi në Kuvend nga Meta i ligjit “Për Policinë e Shtetit”/...

TIRANË, 3 dhjetor /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj deklaroi sot se kthimi në Kuvend i ligjit "Për Policinë e Shtetit" nga ana e...

Lleshaj, apel qytetarëve: Pajisuni me karta identiteti që të përfitoni shërbimet...

TIRANË, 2 dhjetor/ATSH/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ishte sot për inspektim në zyrën e aplikimit për dokumente biometrike, në Njësinë Administrative nr. 6,...

Lleshaj në Durrës: Thellim i mëtejshëm i angazhimit tonë në luftën...

TIRANË, 16 nëntor /ATSH/ Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, zhvilloi një takim pune me strukturat drejtuese të DVP Durrës dhe të komisariateve të kësaj...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA