Ballina Etiketimet Lanabregas

Etiketim: lanabregas

Përfundon procesi i legalizimit në Lanabregas, Tiranë

TIRANË, 25 shtator/ATSH/ Zona e Lanabregasit në Tiranë përfundon procesin e legalizimit. Kreu i Kadastrës Shqiptare, Artan Lame shpërndau sot lejet e legalizimit për banorët...

Qendra Shëndetësore në Lanabregas, qytetarët: Nuk jemi të detyruar më të...

TIRANË, 8 shkurt/ATSH-Bledi Naska/ Qendra e re Shëndetësore Lanabregas në periferi të Tiranës, një investim i qeverisë shqiptare në kuadër të programit kombëtar të...

“Themi atë që bëjmë dhe bëjmë atë që themi”/ Rama në...

TIRANË, 20 nëntor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Lanabregas, Tiranë, në një nga familjet që hyri në shtëpinë e re, pas dëmtimit nga...

Rindërtimi në Tiranë me ritme të shpejta/ 850 shtëpi individuale do...

TIRANË, 25 shtator/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Dajt, Tiranë, ku po ndërtohen banesat e reja për familjet e mbetura pa strehë nga...

HEC i Lanabregasit hap tenderin për projektin e ndërtimit të centralit...

TIRANË, 24 qershor/ATSH/ Hidrocentrali i Lanabregasit, i ndodhur vetëm 6 kilometra larg Tiranës në fshatin me të njëjtin emër, pritet të diversifikojë burimin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA