Ballina Etiketimet Laç

Etiketim: Laç

PD, Çupi: Një vit pas tërmetit nuk ka asnjë shenjë për...

TIRANË, 3 dhjetor /ATSH/ Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Dhurata Çupi është shprehur sot se, “një vit pas tërmetit, nuk ka asnjë shenjë të spitalit...

Kantieret e rindërtimit në Laç/ Ndryshojnë faqen e qytetit bashkë me...

TIRANË, 25 nëntor/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama vizitoi sot kantieret e rindërtimit në Laç, ku janë hedhur themelet e ka nisur ngritja e kolonave...

Qendra e Laçit po rilind më e bukur/ Lagje të pakrahasueshme...

TIRANË, 4 nëntor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Laç, aty ku qendra e qytetit po rilind shumë më e bukur dhe më e...

PD: Priti Bashën në shtëpi, i refuzohet ndihma familjes Gjoni të...

TIRANË, 3 nëntor /ATSH/ -Familja Gjoni nga Fush-Miloti, shtëpia e të cilit u dëmtua nga tërmeti, vazhdon të jetojë akoma në çadër. Edhe pas...

Rindërtimi në Laç/ 13 pallate dhe 309 banesa individuale, zemra e...

TIRANË, 2 nëntor/ATSH/ Kantieret e Rindërtimit po vijojnë me intensitet në Laç, ku zemra e qytetit po rizgjohet nga rrënojat e tërmetit. Kryeministri Edi Rama...

Vijon puna për ujësjellësin e ri të Laçit/ Furnizim 24 orë...

TIRANË, 31 tetor/ATSH/ Në bashkinë e Kurbinit vijon puna me ritme të larta për ndërtimin e Lotit 1 dhe Lot 2 në veprën e...

Kompleks modern banimi me 524 apartamente, qendër tregtare, njësi shërbimi e...

TIRANË, 20 shtator/ATSH/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj ishte sot në Laç, Kurbin, në kantierin e ndërtimit të lagjes së re, një...

Asambleja e PS-së në Kurbin/ Nikolla: 2 lagje dhe 465 shtëpi...

TIRANË, 11 shtator/ATSH/ Programi i rindërtimit në Laç përfshin ndërtimin e dy lagjeve të reja, ndërtimin e 4 shkollave e dy kopshte të reja,...

Rindërtimi në Laç/ 13 pallate me 522 apartamente për banorët e...

TIRANË, 8 shtator /ATSH/ Puna për rindërtimin e banesave dhe pallateve të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit po vijon me ritme të shpejta. Enti...

Investimi në Laç/ Transformim rrënjësor i shërbimeve për drejtuesit e mjeteve,...

TIRANË, 31 gusht/ATSH/ Kryeministri Edi Rama solli sot në vëmendje transformimin rrënjësor të shërbimit në DRSHTRR Laç, për drejtuesit e mjeteve të Lezhës, Rrëshenit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA