Ballina Etiketimet Kupa e Shqiperise

Etiketim: Kupa e Shqiperise

Kupa e Shqipërisë / Të premten hidhet shorti për fazën gjysmëfinale

TIRANË, 29 mars /ATSH/ Federata Shqiptare e Futbollit bën me dije se shorti për fazën gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë 2020/2021 do të hidhet...

Kupa e Shqipërisë, përcaktohen çiftet për fazën çerekfinale

TIRANË, 24 shkurt /ATSH/ Është hedhur ditën e sotme shorti për fazën çerekfinale të Kupës së Shqipërisë për sezonin 2020-2021. Ky short u zhvillua...

Futbolli i femrave/ Kupa e Shqipërisë starton në fundjavë

TIRANË, 11 shkurt /ATSH/ Pas mbylljes së fazës së parë të kampionatit për femra, do të rikthehet këtë fundjavë Kupa e Shqipërisë për këtë...

Kupa e Shqipërisë U-17 dhe U-19 / FSHF publikon datat dhe...

TIRANË, 14 janar /ATSH/ Kupa e Shqipërisë për grupmoshat U-17 dhe U-19 pasi ka përmbyllur ndeshjet e turit të parë që u zhvilluan me...

Kupa e Shqipërisë U-17 dhe U-19 / Njihuni me rezultatet dhe...

TIRANË, 11 janar /ATSH/ Kupa e Shqipërisë për grupmoshat U-17 dhe U-19 ka zhvilluar ndeshjet e turit të 1/16 të cilat janë zhvilluar me...

Përcaktohen çiftet gjysmëfinaliste të Kupës së Shqipërisë

TIRANË, 26 qershor/ATSH/ Në ambientet e stadiumit “Air Albania”, është hedhur sot shorti i fazës gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë, edicioni i 68-të. Ky short...

“Apolonia” – “Vllaznia”, finalja e madhe e futbollit për femra

TIRANË, 18 shkurt/ATSH/ - Janë zhvilluar ditën e sotme ndeshjet gjysmëfinale për Kupën e Shqipërisë në futbollin e femrave, me "Vllazninë" dhe "Apoloninë" që...

“Vllaznia” fiton Kupën e Shqipërisë U-19

TIRANË, 6 shkurt/ATSH/ - Ekipi shkodran i “Vllaznisë” ka mposhtur me rezultatit 2-1, ekipin e “Besës” së Kavajës, duke u shpallur fituese e Kupës...

Përcaktohet kalendari i Kupës së Shqipërisë për moshat

TIRANË, 17 janar /ATSH/ - Këtë fundjavë do të rikthehet Kupa e Shqipërisë për moshat, U-19 dhe U-17, sipas një njoftimi të realizuar për...

Kupa e Shqipërisë/ Fitojnë pretendentët në ndeshjet e para

TIRANË, 7 dhjetor/ATSH- A. Fortuzi/- Kupa e Shqipërisë në volejboll ka dhënë verdiktet e ndeshjeve të para, ndërsa sot pasdite pritet të zhvillohen dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA