Ballina Etiketimet Kupa e botes

Etiketim: kupa e botes

Promovimi i Kupës së Botës 2022/ Duka pret në takim ambasadorin...

TIRANË, 1 korrik /ATSH/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka priti sot në një takim pune ambasadorin e Katarit, Ali bin Hamad...

Kupa e Botës 2022/ Shulku pret në takim konsullen e Katarit...

TIRANË, 17 maj /ATSH/ Sekretari i përgjithshëm i FSHF-së, Ilir Shulku, priti sot në një takim pune konsullen e Ambasadës së Shtetit të Katarit...

Kupa e Botës në Rusi – Ceremonia e hapjes me muzikë,...

TIRANË, 11 qershor/ATSH-ANSA/ - Këngëtari Robbie Williams, sopranoja Aida Garifullina dhe ish 'Fenomeni' Ronaldo Nazario, do të interpretojnë në ceremoninë e hapjes së Kupës...

SPORT – 1,7 milionë bileta të shitura për Botërorin 2018

MOSKË, 3 prill /ATSH-DPA / - Pothuajse 1,7 milionë bileta janë shitur deri tani për Kupën e Botës në futboll, në Rusi, ku vetëm 400 000...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA