Ballina Etiketimet Kukes

Etiketim: kukes

Kukës/ Dhurohen 10 shtëpi të reja për familjet në nevojë

TIRANË, 23 shtator /ATSH/ - Kryetari i Bashkisë Kukës, Safet Gjici, së bashku me Kryetarin e Shoqatës “Jetimët e Ballkanit”, Halil Kastrati dorëzuan 10...

Transformim rrënjësor i kompleksit spitalor Kukës dhe maternitetit të ri/ Investimi...

TIRANË, 19 shtator/ATSH/ Në Kukës vijon puna për ndërtimin e spitalit të ri rajonal, i cili po kthehet në një strukturë moderne të shërbimit...

Fluks në Morinë edhe në fundjavën e dytë të shtatorit/ Kuçana...

TIRANË, 12 shtator/ATSH/ Në Pikën e Kalimit Kufitar të Morinës edhe ne fundjavën e dytë të muajit shtator vijon të ketë fluks të shqiptarëve...

Fundjava e fundit e gushtit, fluks i lartë turistësh në Morinë/...

TIRANË, 29 gusht/ATSH/ Në Pikën e Kalimit Kufitar të Morinës gjatë fundjavës së fundit të gushtit vijon të ketë fluks të shtetasve të Kosovës...

FOTO/ Shtegu i ngjyrave në Korab-Koritnik ka tërhequr gjatë verës 3...

TIRANË, 29 gusht/ATSH/ Shtegu i Ngjyrave pjesë e parkut natyror Korab-Koritinik është destinacioni më i ri për të apasionuarit pas natyrës dhe ngjitjeve në...

Europa League/ Hidhet shorti, Kukësi përballë Slavias së Sofjes, Teuta përballë...

TIRANË, 10 gusht /ATSH/ "Kukësi", "Teuta" dhe "Laçi", tre ekipet pjesëmarrëse në Europa League, kanë mësuar rivalët e tyre në turin e parë kualifikues. Nënkampionët...

Fluks i lartë turistësh nga Kosova në Morinë/ Prefekti Kuçanaj: Rreth...

TIRANË, 18 korrik/ATSH/ Në Pikën e Kalimit Kufitar të Morinës gjatë dy ditëve të fundit kanë kaluar rreth 9 mijë persona dhe 3672 mjete. Prefekti...

FOTO-VIDEO-Nga vendbanimet prehistorike, tek tulipani shqiptar/Muzeu Etnografik në Kukës që tërheq...

TIRANË, 11 korrik/ATSH-A. Fortuzi/- Muzeu Etnografik i Kukësit është një atraksion turistik që duhet vizituar me patjetër.  Në ambientet e saj mund të gjesh...

FOTO/ Bukuritë e bjeshkëve të Kukësit mahnisin të apasionuarit e natyrës

TIRANË, 1 korrik/ATSH/ Një grup alpinistësh nga qytete të ndryshme të vendit vizituan fundjavën që lamë pas bjeshkët e Kukësit, duke u ndalur në...

Historia e Ymerit nga Kukësi, prodhimet e të cilit arrijnë çdo...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/270966914135429/?t=231 TIRANË, 26 qershor/ATSH / Përmes programit të IPARD, fermerë nga i gjithë vendi po mbështeten financiarisht për investime që rrisin prodhimet e tyre. Kryeministri Edi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA