Ballina Etiketimet Kucove

Etiketim: kucove

Investimi i NATO-s në Kuçovë, frymëmarrje zhvillimit ekonomik dhe social të...

TIRANË, 12 nëntor/ATSH/- Investimi i NATO-s në bazën e Kuçovës krahas rritjes së sigurisë të vendit tonë do të sjellë me vete përfitime të...

Aeroport ushtarak me standardet e NATO-s në Kuçovë

TIRANË, 12 nëntor/ATSH-Maela Marini/ Investimi prej 50 milionë eurosh në bazën ajrore të Kuçovës mundëson transformimin e kësaj hapësire në një aeroport ushtarak me...

Rijetëzohet kisha e Shën Kollit, monumenti i kultit bizantin më i...

TIRANË, 29 tetor /ATSH/ - Kisha e Shën Kollit ndodhet në fshatin Perondi, rrethi i Kuçovës, rreth 18 km nga qyteti mesjetar i Beratit...

NATO investon 50 milionë euro në bazën ajrore të Kuçovës, e...

TIRANË, 4 gusht/ATSH/ Këshilli i Atlantikut të Veriut ka miratuar vendimin për të ndërtuar në Shqipëri bazën e parë ajrore në Ballkanin Perëndimor. Lajmin e...

Harmonia fetare, dhurata që mund t’u bëjmë si shembull vendeve të...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155833972166523/ TIRANË, 25 maj/ATSH/ - "Harmonia jonë fetare përbën pa diskutim elementin më të çmuar, e ndoshta dhuratën më të shkëlqyer që ne mund t'i...

Fluks i lartë kërkesash për shkollat profesionale

TIRANË, 25 maj/ATSH/-Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se ka një fluks të lartë kërkesash për shkollat profesionale, ç'ka lindin nevojën për hapjen e më...

Platformat e punësimit, mundësi reale dhe transparente

TIRANË, 25 maj/ATSH/ - Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se ka vetëm një mundësi punësimi si infermier apo mësues në vend dhe kjo është...

Rama: Ulje drastike e taksave për 97% të qytetarëve

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155833543471523/ TIRANË, 25 maj/ATSH/- Kryeministri Edi Rama bëri të ditur se 97% e qytetarëve shqiptarë që kanë një vend punë në shtet apo në sektorin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA