Ballina Etiketimet Kriptovalute

Etiketim: kriptovalute

Bitcoin fluturon drejt një rekord të ri

ROME, 17 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Bitcoin vazhdon të funksionojë. Kriptovaluta rritet 9% dhe arrin një rekord prej 23 256 dollarësh. Për herë të parë në 11...

Libra kriptovaluta që FB do të nisë në fillim të 2021-it

GJENEVË, 1 dhjetor /ATSH/ - Sipas një raporti të gazetës Financial Times, Libra, monedha dixhitale e udhëhequr nga Facebook do të dalë në treg...

TEKNOLOGJI – Telegram sfidon Facebook, së shpejti me kriptovalutën e vet

NJU JORK, 29 gusht /ATSH-ANSA/- Arrin përgjigja për Libra, projekti i valutës dixhitale në Facebook. Telegram, aplikacioni i mesazheve rivale të Whatsapp është gati...

TEKNOLOGJI – FB hedh në treg kriptovalutën

NJU JORK, 19 qershor /ATSH-AA/- Rrjeti social Facebook njoftoi se në vitin 2020 do të fusë në treg kriptovalutën e tij. Në një njoftim nga...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA