Ballina Etiketimet Kosta rika

Etiketim: kosta rika

KOSTA RIKA – Rihapen kufijtë për turistët nga mbarë bota

SAN JOSE, 17 tetor /ATSH-AFP/ - Kosta Rika do të hapë më 1 tetor kufijtë për turizmin ndërkombëtar, të mbyllura që prej marsit për...

SAN HOSE – Kosta Rika zhvillon pajisjen për dezinfektimin e maskave...

SAN HOSE, 27 korrik /ATSH-AFP/ - Kosta Rika ka zhvilluar dhe po teston një pajisje të re për dezinfektimin e maskave njëpërdorimshe, për të...

KOSTA RIKA – Sekuestrohet një ton kokainë me destinacion Belgjikën

SAN JOSE, 29 tetor /ATSH-AFP/ - Rreth një ton kokainë me destinacion Belgjikën, fshehur në një kontejner me pure bananeje, u sekuestrua nga policët...

SOFT NEWS – Procesi i parë gjyqësor në Amerikën Latine për...

KOSTA RIKA, 23 korrik /ATSH-AFP/ - "Campeon" (''Kampioni''), një qenush i moshës dy vjeç e dy muaj, u regjistrua dje në Atenas (Kosta Rika,...

SAN HOZE – USGS: Tërmet i fuqishëm mes Panamasë dhe Kosta...

SAN HOZE, 26 qershor /ATSH-AFP/ - Një tërmet me magnitudë 6,3 ballë të shkallës Rihter u regjistrua në kufirin mes Panamasë dhe Kosta Rikës...

Neymar i pranishëm kundër Kosta-Rikës

SHËN PETËRBURG, 22 qershor /ATSH-AFP/ - Neymar do të zërë, ashtu si ishte parashikuar, vendin e tij në sulmin brazilian kundër Kosta-Rikës për ndeshjen...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA