Ballina Etiketimet Kosove-mali i zi

Etiketim: kosove-mali i zi

Kosova vetëm një pikë larg EURO2020

TIRANË, 14 tetor /ATSH/ - Kosova ka fituar sot 2-0 ndeshjen kundër Malit të Zi, shumë të rëndësishme për kualifikimin në EURO2020. Ndeshja u vendos...

Qendra Malazeze forcon bashkëpunimin mes Kosovës e Malit të Zi

PRISHTINË, 29 maj /ATSH/ - Në Prishtinë sot është hapur Qendra Malazeze ku pjesëmarrës ishin krerët më të lartë shtetërorë të Kosovës dhe Malit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA