Ballina Etiketimet Kontrolle

Etiketim: kontrolle

Kontrollet për mbajtjen e maskës, 522 masa administrative dhe 12 qytetarë...

TIRANË, 20 tetor/ATSH/ Në të gjithë vendin strukturat e Policisë së Shtetit vijojnë kontrollet për monitorimin e zbatimit të masave antiCovid, duke vendosur 522...

Kontrolle në rrugën interurbane Kërrabë-Elbasan/ 59 masa administrative, hiqen 35 leje...

TIRANË, 19 tetor /ATSH/ Njësia Operacionale e Policisë Rrugore gjatë fundjavës ka tërhequr 35 leje drejtimi, për shpejtësi deri mbi dyfishin e normës së...

FRANCË – Kontrolle për zyrtarët e lartë për shkak të hetimet...

PARIS, 15 tetor /ATSH-AFP/ - Një sërë kontrollesh u zhvilluan sot në shtëpitë dhe zyrat e ministrit francez të Shëndetësisë, Olivier Veran, si dhe...

VIDEO/ Me shpejtësi 177 km/h dhe të dehur/Policia pezullon 21 leje...

TIRANË, 11 tetor/ATSH-A. Fortuzi/ Policia Rrugore ka forcuar kontrollet në fundjavë, duke marrë masa ndaj drejtuesve të mjeteve që shkelin rregullat e qarkullimit. Vetëm...

Siguria ushqimore/ Vijojnë me intensitet inspektimet dhe monitorimet në terren

TIRANË, 23 shtator/ATSH/ Drejtoria Rajonale e Autoritetit Kombёtar tё Ushqimit në Gjirokastër do të vijojë me intensitet inspektimet dhe monitorimet në terren në garantim...

Aktivitet në kundërshtim me Aktin Normativ antiCovid/ Nga 1 milion lekë...

TIRANË, 13 shtator/ATSH/ Policia e Shtetit ka njoftuar se vijojnë kontrollet për monitorimin e zbatimit të masave kufizuese, me qëllim parandalimin e përhapjes së...

Taskforca antiCovid/ AKU kryen 446 inspektime dhe monitorime në të gjithë...

TIRANË, 8 shtator/ATSH/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit kanë kryer 446 inspektime si pjesë e Taskforcës antiCovid, për zbatueshmërinë e protokolleve të...

Taskforca antiCovid/AKU kryen 419 inspektime dhe monitorime në të gjithë vendin

TIRANË, 31 gusht/ATSH/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit kanë kryer 419 inspektime si pjesë e Taskforcës antiCovid, për zbatueshmërinë e protokolleve të...

Taskforca antiCovid/AKU kryen 442 inspektime dhe monitorime në të gjithë vendin

TIRANË, 26 gusht/ATSH/  Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit kanë kryer 442 inspektime si pjesë e Taskforcës antiCovid, për zbatueshmërinë e protokolleve të...

COVID-19/ Vijojnë kontrollet për respektimin e rregullave në linjat urbane në...

TIRANË, 21 gusht/ATSH/ Bashkia e Pastosit u bëri thirrje sot qytetarëve të respektojnë masat e distancimit social dhe të vendosin maska kur udhëtojnë me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA