Ballina Etiketimet Konkurs

Etiketim: Konkurs

”Traditë, zakone dhe festa” në konkursin e fotografisë “Colours of Albanians”

TIRANË, 3 janar/ATSH/” është tema e kësaj jave feste në konkursin e fotografisë “Colours of Albanians”. Lajmin e bëri të ditur ministrja për Evropën dhe...

Dita e fundit e nismës festive, Rama publikon foto të tjera...

TIRANË, 31 dhjetor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama publikoi sot disa fotografi të tjera në kuadër të konkursit të Vitit të Ri 2022, teksa theksoi...

Konkursi 2022, Rama ndan videon nga nxënës të gjimnazit “Ali Demi”...

TIRANË, 26 dhjetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot një tjetër video nga konkursi i Vitit të Ri 2022. Rama i ftoi të gjithë që...

Nisma festive e fundvitit, publikohen fotografi të tjera të “Konkurs 2022”

TIRANË, 24 dhjetor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama publikoi sot disa fotografi të tjera në kuadër të konkursit të Vitit të Ri 2022. Rama ftoi të...

Nisma festive e fundvitit, publikohen fotografi të tjera në “Konkurs 2022”

TIRANË, 22 dhjetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama publikoi sot disa fotografi në kuadër të konkursit të Vitit të Ri 2022. Rama ftoi të gjithë qytetarët të...

Konkursi “Ngjyrat e shqiptarëve”, promovim i trashëgimisë kulturore

TIRANË, 19 dhjetor/ATSH/- Ministrja për Europën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka ka publikuar foto nga konkursi “Ngjyrat e shqiptarëve 2022”. Ministrja foton të gjithë...

Nisma festive e fundvitit, publikohen fotografi të tjera në “Konkurs 2022”

TIRANË, 19 dhjetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama publikoi sot disa fotografi në kuadër të konkursit të Vitit të Ri 2022. Rama ftoi të gjithë qytetarët të...

Nisma festive e Fundvitit, publikohen të tjera foto në “Konkurs 2022”

TIRANË, 18 dhjetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama publikoi sot të tjera fotografi në kuadër të konkursit të Vitit të Ri 2022. Kryeministri Rama ftoi qytetarët të...

Nisma festive e Fundvitit, publikohen të tjera foto në “Konkurs 2022”

TIRANË, 17 dhjetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama publikoi sot të tjera fotografi në kuadër të konkursit të Vitit të Ri 2022. Kryeministri Rama ftoi qytetarët të...

Nisma festive e Fundvitit, Rama publikon fotografitë e para të konkursit

TIRANË, 16 dhjetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama publikoi sot fotografitë e para të konkursit të Vitit të Ri 2022. Rama i ftoi të gjithë që të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA