Ballina Etiketimet Konferenca e parë Ndërqeveritare

Etiketim: Konferenca e parë Ndërqeveritare

Takimi i Këshillit të Shtabilizim Asociimit/ BE: Organet e reja të...

TIRANË, 1 mars /ATSH/ Sot u mbajt Takimi i Njëmbëdhjetë i Këshillit të Stabilizim-Asociimit mes Shqipërisë dhe BE. Në një deklaratës të përbashkët për shtyp...

Konferenca e parë ndërqeveritare/ Xhaçka: Shqipëria ka bërë gjithçka i është...

TIRANË, 22 shkurt /ATSH/ Ministrja për Europën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka deklaroi sot se Shqipëria i ka bërë detyrat e shtëpisë, i...

Hapja e negociatave/ Cakaj: Jo 15 kushte për Konferencën e Parë...

TIRANË, 15 shtator /ATSH/ Komisioni parlamentar për Integrimin Europian zhvilloi sot mbledhjen e parë të sesionit të ri parlamentar në drejtimin e kryetares Rudina...

“Nuk janë 15 kushte”/ Delegacioni i BE për ATSH: Përfundimet e...

TIRANË, 24 qershor/ATSH-Gjergji Mima/ Delegacioni i Bashkimit Europian në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Agjencisë Telegrafike Shqiptare për rrugën e Shqipërisë për hapjen...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA