Ballina Etiketimet Koncesione

Etiketim: koncesione

“Basha bën demagogji”/ Balluku: PD, rasti më i pastër i qeverisë...

TIRANË, 11 nëntor/ATSH/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku deklaroi sot se Partia Demokratike është rasti më i pastër i qeverisë që ka...

Basha: PPP dhe koncensionet korruptive do t’i nënshtrohen Ligjit Antimafia

TIRANË, 19 tetor /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot se, situata është e rëndë, por Rama taksat e shqiptarëve ua jep...

Rrëzimi i dekreteve të Metës për koncesionet, Tabaku: Borxhe për fëmijët...

TIRANË, 13 Shtator /ATSH/ - Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku deklaroi sot se, “rrëzimi i dekreteve presidenciale ditën e djeshme nga Parlamenti është...

Hajdari: Koncesionet të dorëzohen tek SPAK-u

TIRANË, 12 shtator /ATSH/ Kryetarja e grupit parlamentar demokrat në Kuvend, deputetja Rudina Hajdari u shpreh sot se dy rrugët që do të jepen...

Basha paralajmëron deputetët që do të rrëzojnë dekretet e Metës

TIRANË, 12 shtator /ATSH/ - Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha paralajmëroi sot deputetët që do të votojnë pro rrëzimit të dekreteve të Presidentit...

Meta kthen në Kuvend ligjin ‘Për koncesionet dhe PPP’

TIRANË, 7 Gusht /ATSH/ - Presidenti Meta dekretoi sot kthimin për rishqyrtim në Kuvend të ligjit “Për disa ndryshime dhe shtesa në ligjin ‘Për...

Falë investimeve, qytetarët përfitojnë kontroll shëndetësor falas

TIRANË, 7 maj/ATSH-Maela Marini/ - "Ne po përpiqemi të bëjmë shtet dhe që muret që ndërtojmë të mos jenë si historitë e së shkuarës, ndërto...

Koncesionet, qytetarëve po u ofrohen shërbime falas

TIRANË, 5 Prill/ATSH/- Koncesionet e dhëna nga qeveria për check-up apo dializën janë shërbime që po iu ofrohen qytetarëve shqiptarë falas. Kryeministri Edi Rama iu...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA