Ballina Etiketimet Kerkim nderkombetare

Etiketim: Kerkim nderkombetare

Finalizohet operacioni “Dërmënas”, kapet i shpalluri në kërkim ndërkombëtar

TIRANË, 9 tetor/ATSH-Arbi Fortuzi/ Policia e Fierit, në bashkëpunim me Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Interpol Tirana kanë kapur një 45-vjeçarë të shpallur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA