Ballina Etiketimet Kembim

Etiketim: kembim

Leku humbet terren në raport me monedhat e huaja

TIRANË, 14 korrik/ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas, të mërkurën leku u zhvlerësua ndaj monedhave të huaja. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë,...

Kursi i këmbimit/ Dollari amerikan humbet terren përkundrejt lekut

TIRANË, 5 korrik/ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas, të hënën dollari amerikan humbi terren në raport me lekun, krahasuar me të premten. Sipas kursit...

Kursi i këmbimit/ Forcohet dollari amerikan, euroja humbet terren

TIRANË, 2 korrik/ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas, të premten dollari amerikan forcoi pozitat në raport me lekun, krahasuar me një ditë më...

Kursi i këmbimit/ Forcohen dollari dhe paundi, euroja dhe franga humbasin...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Në tregun e brendshëm të këmbimit valutor, të mërkurën dollari amerikan dhe paundi britanik fituan terren në raport me lekun, ndërsa...

Kursi i këmbimit/ Leku humbet terren, zhvlerësohet kundrejt dollarit, euros dhe...

TIRANË, 13 prill/ATSH/ Në tregun e brendshëm të këmbimit valutor, të martën dollari amerikan (USD) forcoi pozitat me 0,027 lekë, krahasuar me një ditë...

Kursi i këmbimit/ Forcohet lehtë dollari amerikan, zhvlerësohet paundi britanik

TIRANË, 23 mars/ATSH/ Në tregun e brendshëm të këmbimit valutor, të martën dollari amerikan (USD) forcoi pozitat me 0,09 lekë, krahasuar me një ditë...

FUTBOLL – Chelsea dhe Juventusi në negociata për këmbimin Pjaniç-Jorginho

LONDER, 15 maj /ATSH-MIA/ - Skuadrat e Chelsea dhe Juventusi mund të këmbejnë lojtarë, sipas “The Guardian”. Dy klubet kanë filluar negociata për këmbim të...

LONDËR – Bitkoin tejkalon 10 000 dollarët për herë të parë...

LONDËR, 10 shkurt /ATSH-AFP/ - Bitcoin u rrit këtë fundjavë mbi pragun simbolik prej 10 000 dollarësh, për herë të parë që prej shtatorit. "Kriptomonedha...

BUENOS AIRES – Argjentina ashpërson kontrollin e tregut valutor

BUENOS AIRES, 28 tetor /ATSH-AFP/ - Qeveria argjentinase e Mauricio Macri ashpërsoi sot kontrollin e tregut valutor në fuqi që prej shtatorit për të...

Shtohen zyrat e këmbimit valutor, 463 të tilla në vitin 2018

TIRANË, 12 prill /ATSH/ - Rritja progresive e eksporteve shqiptare, të ardhurave nga turizmi dhe remitancat, ka shtuar kërkesën vit pas viti, për të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA