Ballina Etiketimet Kapituj

Etiketim: kapituj

Integrimi në BE/ Ministria e Financave dhe Ekonomisë drejton 13 kapituj

TIRANË, 10 qershor/ATSH/ Ministria e Financave dhe Ekonomisë drejton angazhimet e Shqipërisë për kriterin ekonomik në kuadër të integrimit në familjen europiane. Kështu u shpreh...

Integrimi në BE/ MFE me 13 kapituj negociues

TIRANË, 12 mars/ATSH/ Në pritje të mbajtjes së Konferencës së Parë Ndërqeveritare me Bashkimin Europian, që shënon hapjen zyrtare të bisedimeve për anëtarësim, Shqipëria...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA