Ballina Etiketimet Jordi Alba

Etiketim: Jordi Alba

Jordi Alba: Mos bëni krahasime Vinicius-Messi

TIRANË, 1 Mars /ATSH/ - "Real Madrid" dhe "Barcelona" u përballën dy ditë më parë në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit, ndërsa nesër “El...

Jordi Alba rinovon me “Barcelonën” deri në 2024

TIRANË, 28 shkurt/ATSH/- Jordi Alba do të nënshkroi një kontratë të re me “Barcelonën” që do ta mbajë lidhur me klubin katalanas deri në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA