Ballina Etiketimet Johansson

Etiketim: Johansson

Bashkëpunimi me “Frontex”/ Johansson: Shqipëria arritje në luftën kundër trafikimit dhe...

TIRANË, 20 shkurt /ATSH/  Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi dhe Komisionerja e Bashkimit Europian për Punët e Brendshme, Ylva Johansson në një konferencë të...

BRUKSEL – Johansson: Kontrollet në kufijtë e brendshëm kërcënojnë rimëkëmbjen, jo...

BRUKSEL, 30 nëntor /ATSH-AFP/ - Kontrollet në kufijtë e brendshëm të zonës Shengen janë joefikase në luftën kundër terrorizmit dhe rrezikojnë të pengojnë rimëkëmbjen...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA