Ballina Etiketimet Jeten

Etiketim: jeten

SHBA – Trump: Shumë qytetarë turq kanë humbur jetën për shkak...

UASHINGTON, 22 tetor /ATSH-AA/ - Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, në mbrojtje të vendimit të tij për tërheqjen e forcave amerikane nga Siria, ka...

MEKSIKË – Zjarr në një bar, humbasin jetën 23 persona

VERAKRUZ, 28 gusht /ATSH-ANSA/- Të paktën 23 njerëz vdiqën dhe 13 të tjerë u plagosën rëndë mbrëmë për shkak të një zjarri që shpërtheu...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA