Ballina Etiketimet Java

Etiketim: Java

SHBA – Adams: Javës që vjen situatë e jashtëzakonshme që nuk...

UASHINGTON, 5 prill /ATSH -ANSA/ - Javë e vështirë dhe më e trishtuar na pret, do të jetë një 'Pearl Harbour ’ose si 11...

Kujdes me antibiotikët, mjekët apel për përdorimin e tyre

TIRANË, 20 nëntor/ATSH/Rezistenca ndaj antibiotikëve paraqet sot një nga kërcënimet më të mëdha për shëndetin dhe zhvillimin global, ndërkohë që kërcënimi është në rritje. Ekspertët...

Futboll- Përballje shumë të forta në javën e 5-të të Kategorisë...

TIRANË, 16 shtator /ATSH/ Java e 5-të e Kategorisë Superiore vjen me përballje shumë të forta. Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka përcaktuar kalendarin e...

Tiranë, nxënësit njihen nga afër me punën e Policisë së Shtetit

TIRANË, 8 janar/ATSH/-Me rastin e 106 vjetorit të krijimit të Policisë së Shtetit, ka nisur java me dyer të hapura për publikun në të...

Mjekët turq: Plagosja e polices Nuka me lëndë plasëse

TIRANË, 23 nëntor/ATSH/ - "Epikriza e bërë nga ekspertët e spitalit të specializuar në Turqi shkruan 'Plagosje e rëndë me bombë', për efektiven Ina...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA