Ballina Etiketimet Informim

Etiketim: informim

COVID-19/ Librazhd, verifikim i qytetarëve të ardhur 10 ditë më parë...

TIRANË, 14 mars/ATSH/ Policia bashkiake në bashkëpunim me Policinë e Rendit dhe Shtabin e Emergjencave pranë bashkisë së Librazhdit ka listën e personave qytetarë...

Fëmijët dhe personeli i arsimit parauniversitar informohen rreth koronavirusit

TIRANË, 5 mars /ATSH/ Njësitë Vendore të Kujdesit Shëndetësor (NJVKSH) po vijojnë në zbatim të urdhrit të ministres së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta...

BRUKSEL – BE: Londra të informojë sa më shpejt për hapat...

BRUKSEL, 19 tetor /ATSH-DPA/ - Komisioni Europian i kushtoi vëmendje të madhe votimit në parlamentin britanik për të ndaluar përkohësisht miratimin e marrëveshjes së...

Ulja e detyruar e avionit, reagon Autoriteti i Aviacionit Civil

TIRANË, 24 shkurt/ATSH/ Autoriteti i Aviacionit Civil informoi sot se 136 pasagjerët e linjës Tiranë-Ankona, i cili bëri sot ulje të detyruar, janë sistemuar...

Lleshaj: Kriminelët po vihen përpara përgjegjësisë falë informimit të qytetarëve

TIRANË, 21 janar /ATSH/ - "Kriminelë apo shkelës të tjerë të ligjit po vihen përpara përgjegjësisë falë informimit të qytetarëve". Ministri i Punëve të Brendshme,...

Tatimet, fushatë informimi për risitë e paketës fiskale

TIRANË, 24 dhjetor / ATSH/ - Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve do të nisë së shpejti një fushatë informimi në lidhje me paketën fiskale...

Presidenti Thaçi informon kabinetin qeveritar për procesin e dialogut

PRISHTINË, 29 qershor/ATSH/- Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, informoi sot kabinetin qeveritar për fazën e fundit të dialogut për normalizimin e marrëdhënieve...

Asnjë gjobë për deklarim të gabuar

TIRANË, 4 maj/ATSH-Maela Marini/ - Nuk do të ketë asnjë gjobë për deklarim të gabuar të TVSH-së. Në një interpelancë me përfaqësues të biznesit të...

TVSH për biznesin e vogël, tatimet informuan mbi 68% të subjekteve

TIRANE, 20 Prill/ATSH/- Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve po vazhdon informimin e biznesit të vogël që është përfshirë në skemën e TVSH-së, përmes vizitave...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA