Ballina Etiketimet Infermiere

Etiketim: Infermiere

60 infermierë nga Shqipëria në Itali/ Një valë tjetër solidariteti

TIRANË, 20 prill/ATSH/ Një ekip me 60 infermierë ka mbërritur sot në ndihmë të kolegëve italianë për të përballuar emergjencën e krijuar nga virusi...

60 infermierë në ndihmë të Italisë/ Soreca: Një tjetër gjest i...

TIRANË, 20 prill/ATSH/ "Një tjetër gjest i shkëlqyer solidariteti nga Shqipëria”. Kështu e ka cilësuar kreu i Delegacionit të Bashkimit Europian në Tiranë, Luigi Soreca,...

Infermierët e Infektivit, mesazh Manastirliut: Faleminderit për mbështetjen në këto ditë...

TIRANË, 11 prill/ATSH/ Infermieret e Shërbimit Infektiv në QSUT kanë përshëndetur Ministren e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale përmes një mesazhi inkurajues dhe falënderues ndaj...

Solidaritet i pashoq, Pipero: Meraku për kolegët dhe pacientët më...

TIRANË, 10 prill/ATSH/ Mjeku i njohur pranë qendrës spitalore universitare “Nënë Tereza”, Pëllumb Pipero në një intervistë dhënë për një nga mediet, thotë se...

Shërohet një tjetër infermier nga COVID-19, shkon në 28 personeli mjekësor...

TIRANË, 9 prill/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manasirliu ka ndarë lajmin e mirë që është shëruar edhe 1 infermier tjetër nga...

Kosovë/ Shërohet pacienti zero nga Vitia dhe një infermiere, humb jetën...

PRISHTINË, 8 prill /ATSH/ Është shëruar pacienti zero me COVID-19 nga Vitia dhe një infermiere në Klinikën Infektive të Kosovës. Lajmi u bë i...

22 mjekë dhe infermierë të shëruar nga COVID-19

TIRANË, 7 prill/ATSH/ Numri i mjekëve dhe infermierëve të shëruar nga COVID-19 ka shkuar në 22 ndërsa numri në total është 131. Ministrja e Shëndetësisë...

GJENEVË – OBSH: Botës i mungojnë gjashtë milionë infermierë profesionistë

GJENEVË, 7 prill /ATSH-AFP/ - Mes pandemisë së COVID-19, Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) theksoi sot se planetit i mungojnë rreth gjashtë milionë infermierë...

Infermierja shqiptare në pritje të ëmbël që lufton me COVID-19 në...

TIRANË, 4 prill/ATSH/ Armida Bahja Hoxha punon si infermiere në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe është në pritje të fëmijës së parë javën...

Bonusi 1 000 euro për mjekët në vijën e parë të...

TIRANË, 3 prill/ATSH- A. Fortuzi/ Kryeministri Edi Rama, gjatë një interviste televizive mbrëmjen e sotme ka nënvizuar se shërueshmëria nga COVID-19 në vendin tonë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA