Ballina Etiketimet Infermiere

Etiketim: Infermiere

Plani i vjeshtë-dimrit për përballimin e COVID-19/ Edhe 48 personel mjekësor...

TIRANË, 24 gusht/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nga Qendra Spitalore Universitare “Nënë Tereza” në Tiranë, ka bërë të ditur se...

Foto/ Skuadra e re e infermierëve që iu bashkua ekipeve mjekësore...

TIRANË, 22 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, shprehu sot krenarinë për skuadrën e re të infermierëve që ju bashkua ekipeve...

Manastirliu: Punë e palodhur në dy spitalet COVID nga mjekët dhe...

TIRANË, 21 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, tha sot se në dy spitalet COVID po bëhet e një punë e...

Sa ulet paga e infermierëve me propozimin e Bashës

TIRANË, 28 qershor/ATSH/ - Infermierët në spitale, nëse zbatohet taksa e sheshtë 9% e propozuar nga kreu i PD-së Lulzim Basha, seicili prej tyre...

Në shërbim të pacientëve në kohë COVIDI, shembulli i dy motrave...

TIRANË, 26 qershor/ATSH/ Antjana dhe Suada janë dy motra nga komuniteti egjiptian që punojnë në QSUT “Nënë Tereza”, të punësuara nëpërmjet portalit “Infemierë për...

Dita Ndërkombëtare e Infermierëve/ Soreca: Ata janë vija jonë e parë...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Në Ditën Ndërkombëtare të Infermierëve, ambasadori i Bashkimit Europian në Tiranë, Luigi Soreca shprehu sot mirënjohje për të gjithë infermierët. Ambasadori Soreca...

Dita Ndërkombëtare e Infermierit/ Historiku i ngritjes së këtij shërbimi në...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Në këto ditë të vështira, kur e gjithë bota përballet me armikun e padukshëm COVID-19, një mirënjohje e pafundme shkon për...

VATIKAN – Papa Françesku falenderon infermierët për shërbimin e tyre ndaj...

VATIKAN, 12 maj /ATSH-AFP/ - Papa Françesku falenderoi sot infermierët për shërbimin e tyre ndaj njerëzimit duke u bërë thirrje shteteve të investojnë në...

Balla në spitalin “Shefqet Ndroqi”: Falë punës suaj, sot Shqipëria ka...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Në ditën Ndërkombëtare të Infermierit, kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla i shoqëruar nga nënkryetarja e Komisionit të...

“Kurrë nuk ka qenë kaq ndërkombëtare Dita e Infermierëve”/ Na mësuan...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Në Ditën Ndërkombëtare të Infermierëve, Kryeministri Edi Rama shprehu mirënjohjen ndaj çdo infermieri në Shqipëri. 'Mirëmëngjes. Kurrë nuk ka qenë kaq ndërkombëtare dita...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA