Ballina Etiketimet Infermiere

Etiketim: Infermiere

Balla në spitalin “Shefqet Ndroqi”: Falë punës suaj, sot Shqipëria ka...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Në ditën Ndërkombëtare të Infermierit, kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla i shoqëruar nga nënkryetarja e Komisionit të...

“Kurrë nuk ka qenë kaq ndërkombëtare Dita e Infermierëve”/ Na mësuan...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Në Ditën Ndërkombëtare të Infermierëve, Kryeministri Edi Rama shprehu mirënjohjen ndaj çdo infermieri në Shqipëri. 'Mirëmëngjes. Kurrë nuk ka qenë kaq ndërkombëtare dita...

Infermierët e palodhur të dy spitaleve COVID në vijën e parë...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Si ditën e parë të epidemisë, sot e gjithë ditën, infermierët e palodhur të dy spitaleve COVID janë në vijën e...

COVID-19/ Grupi i dytë me 60 infermierë shqiptarë përfundon me sukses...

TIRANË, 9 maj/ATSH/ Ka përfunduar me sukses misioni i grupit të dytë të 60 infermierëve që shërbyen në ndihmë të popullit mik italian. Ministrja e...

Mbyllja e kufijve e bllokoi në Shqipëri, infermierja që punon në...

TIRANË, 27 prill/ATSH/ Valbona Krasniqi e cila punon si infermiere në Bari në Italisë, i është bashkuar vullnetarisht stafit të urgjencës së spitalit të...

3 infermiere të shëruara në Shkodër dhe Kukës, Manastirliu: 50 personel...

TIRANË, 26 prill/ATSH/ Edhe 3 infermiere në Shkodër dhe Kukës janë shëruar nga COVID-19, mes 7 të shëruarve të 24 orëve të fundit . Ministrja...

Pjesë e grupit të dytë të infermierëve në Itali/ Qerimi: Vendimi...

TIRANË, 25 prill/ATSH/ -Aurora Qerimi është një infermiere shqiptare që ka vendosur të japë ndihmën e saj në një spital të Ankonës. Aurora është pjesë...

5 infermierë të shëruar, Manastirliu: 47 personel shëndetësor kanë fituar betejën...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu,  ka dhënë lajmin e mirë se edhe 5 infermierë, prej të cilëve, 4...

Ndihma ndaj Italisë përballë COVID-19/ 60 infermierët shqiptarë: E ndjejmë moralisht...

TIRANË, 20 prill/ATSH/ 60 infermierët që u nisën sot drejt Italisë, pjesë e ekipit të dytë vullnetar në luftën kundër “armikut të padukshëm” COVID-19,...

VIDEO – Di Maio pret 60 infermierët në aeroport: Shqipëria ka...

TIRANË, 20 prill/ATSH-Gjergji Mima/ Solidariteti duhet të jetë themeli i Europës së Bashkuar. Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka publikuar sot...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA