Ballina Etiketimet Icardi

Etiketim: Icardi

Icardi bind francezët, PSG vendos të blejë argjentinasin

TIRANË, 11 nëntor/ATSH- Arbi Fortuzi/- Mauro Icardi ka arritur të bindë drejtuesit francezë të "Paris Saint German" të cilët tashmë kanë vendosur të blejnë...

PSG, gati të paguajë klauzolën për Mauro Icardi-n

TIRANË, 29 tetor /ATSH/ - Skuadra e Paris Saint Germain është gati të paguajë klauzolën prej 60 milionë eurosh për të blerë kartonin e...

“Inter” dhe “Juventus”, gati shkëmbimi i bujshëm Icardi-Dybala

TIRANË, 27 gusht /ATSH/ Pas mbylljes së ndeshjeve të para të Serisë A dhe kur ka mbetur edhe një javë nga mbyllja e merkatos...

Inter debuton sot ndaj Lecce-s/ Conte lë jashtë Icardin, Lukaku titullar

TIRANË, 26 Gusht /ATSH/ - Interi i Antonio Contes debuton sot në San Siro në orën 2045 përballë Lecce-s, e sapongjitur në Serinë A. Kjo...

Icardi nuk largohet nga “Inter”

TIRANË, 26 gusht/ATSH-A. Fortuzi/- Mauro Icardi ka refuzuar të gjitha ofertat, pasi kërkon të qëndrojë te “Inter”. Kështu është shprehur bashkëshortja dhe njëherazi menaxherja...

“Milan” mendon për Icardin dhe Mandzukic në sulm

TIRANË, 20 gusht /ATSH/ - "Milan" kërkon një sulmues të ri, teksa në krye të objektivave është ende Corea i "Atletico Madrid". Por duke qenë...

“Napoli” ultimatum Icardit, në garë edhe “Monaco”

TIRANË, 19 gusht /ATSH/ - Mauro Icardi kërkohet me ngulm nga "Napoli", drejtuesit e të cilit i kanë kërkuar argjentinasit të "Interit" që deri...

Milito kritikon “Interin”: Nuk po tregon respekt ndaj Icardit

TIRANË, 8 Gusht /ATSH/ -Nuk mund të mungonte një opinion për çështjen Mauro Icardi as nga sulmuesi legjendar i Interit, argjentinasi tjetër Diego Milito....

“Inter”-Dzeko, Marotta gati 20 milionë euro për të bindur “Romën”

TIRANË, 3 gusht/ATSH/- “Inter” ka nisur “sulmin” për të siguruar sulmuesin e “Romës” Edin Dzeko, për të cilin Drejtori i Përgjithshëm i “Interit” Beppe...

Icardi ultimatum “Interit”: Nëse nuk transferohet te “Juventus”, qëndron te zikaltërit

TIRANË, 1 gusht/ATSH/- Mauro Icardi i ka vendosur ultimatum “Interit”, duke kërkuar transferimin te “Juventus”, në këtë kundërt, sulmuesi do të qëndrojë te zikaltërit. Siç...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA