Ballina Etiketimet Hetim

Etiketim: hetim

Ndryshimet ligjore të SPAK, të konsultuara me partnerët ndërkombëtarë/ Kraja: Mbi...

TIRANË, 3 mars/ATSH/ Kreu i Strukturës së Posaçme Antikorrupsion, Arben Kraja ka deklaruar të mërkurën në mbrëmje se ndryshimet ligjore të propozuara nga qeveria...

U vaksinua pa radhë, nën hetim kryebashkiaku

HALLE, 24 shkurt /ATSH-DPA/ - Policia kontrolloi zyrën e kryetarit të bashkisë në Halle, në Gjermaninë Qendrore si pjesë e një hetimi pse ai...

Arrestimi i gjyqtares/ Metani: Luftë mes drejtësisë së vjetër dhe të...

TIRANË, 12  shkurt/ATSH /"Kjo është një luftë mes drejtësisë së vjetër dhe të re për zbatimin e ligjit", u shpreh Kryeinspektori i Lartë i...

Operacioni i SPAK/ Gjonaj: Mesazh i qartë për të gjithë gjyqtarët...

TIRANË, 11 shkurt /ATSH/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj deklaroi sot në një intervistë televizive se, operacioni i SPAK ditën e sotme që çoi...

Sekuestrohen 6 milionë euro pasuri, dyshohet se ishte përfituar nga aktivitet...

TIRANË, 9 shkurt/ATSH- A. Fortuzi/ Policia e Tiranës ka sekuestruar të martën 6 milionë euro pasuri, e cila dyshohet se ishte me burime kriminale....

COVID-19 – OBSH heton tregun e produkteve të detit në Wuhan

PEKIN, 31 janar /ATSH-DPA/ - Një ekip i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) që po viziton Kinën për të hetuar origjinën e pandemisë së...

SHBA – Shtëpia e Bardhë kërkon një hetim ndërkombëtar për origjinën...

UASHINGTON, 27 janar /ATSH-AFP/ - Hetimi i OBSH-së në Kinë për origjinën e pandemisë së koronavirusit duhet të jetë i thellë dhe i qartë,...

U përfshi në konflikt/ SHÇBA pezullon punonjësin deri në përfundimin e...

TIRANË, 13 janar/ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimit të Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave pas marrjes në dijeni të një konflikti të ndodhur mes...

ESTONI – Ratas jep dorëheqjen në kuadër të një hetimi për...

TALIN, 13 janar /ATSH-AFP/ - Kryeministri estonez, Juri Ratas njoftoi sot dorëheqjen e tij pasi formacioni i tij politik, Partia e Qendrës, është përfshirë...

Gjykata e Posaçme rrëzon kërkesën e dy të dënuarve për dalje...

TIRANË,  13 janar/ATSH-A. Fortuzi/ Emiljano Shullazi dhe Gilmando Dani do të vazhdojnë të qëndrojnë në regjimin e posaçëm, "41-Bis". Kërkesa e tyre për të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA