Ballina Etiketimet Grate

Etiketim: Grate

Takimi me gratë, Basha: Ndryshimi që po vjen ka në ballë...

TIRANË, 20 prill /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha zhvilloi sot një takim me gra në Tiranë. “Gjatë këtyre javëve kam patur rastin të...

Shqipëria në krye të tabelës së klasifikimit për ritmin e vaksinimit...

TIRANË, 16 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama vlerësoi sot rrugëtimin e ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ndërsa theksoi se "nëse shëndetësia jonë është totalisht ndryshe...

Bozo: PS, e vetmja forcë politike që beson në forcën e...

TIRANË, 16 prill /ATSH/ Kandidatja e Partisë Socialiste në Tiranë, inxhinierja e njohur Luljeta Bozo gjatë takimit me gra dhe vajza në Tiranë, ku...

Rama me vajza e gra të kryeqytetit: Jam më i qeshur...

TIRANË, 16 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama tha sot se “ka një arsye në fakt pse jam pak më i qeshur seç isha, pse nuk...

Basha takim me gratë në Dajt: Paga minimale në fund të...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bashkëbiseduar me gra në njësinë administrative Dajt, në Tiranë. Sa i përket fasonëve, Basha...

Deri në 2029 taksa zero për biznesin e vogël/ Gratë artizane...

  TIRANË, 27 mars /ATSH/ Pazari unik i Krujës vijon të mbetet një nga pikat më atraktive që ky qytet ofron në çdo stinë. Ndonëse pandemia...

8 Marsi/ Ambasadorja Kim: Kombet ku gratë kanë mundësi të barabarta...

TIRANË, 8 mars /ATSH – I. Vata/ Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim mori pjesë sot në takimin e sallonit të grave të...

8 Marsi/ Kushi bën gjestin e veçantë, dhuron lule për gratë...

TIRANË, 8 mars/ATSH/ Në kuadër të 8 Marsit, Ditës Ndërkombëtare të Grave, ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi ka zgjedhur të surprizojë...

8 Marsi/ Basha: Me gra të forta, Shqipëria mund të përballet...

TIRANË, 8 mars /ATSH – I. Vata/ Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka uruar gratë dhe vajzat me rastin e 8 Marsit, Ditës Ndërkombëtare...

IPARD rrit mbështetjen për gratë fermere, 320 përfituese gjatë 2020

320 gra sipërmarrëse rurale, kanë përfituar 49 milionë lekë nga programet e mbështetjes financiare në bujqësi TIRANË, 8 mars  /ATSH/ Përfshirja e grave fermere në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA