Ballina Etiketimet Gjysemfinale

Etiketim: gjysemfinale

Kategoria Superiore U-19/ Zbardhen emrat e 4 skuadrave që shkojnë në...

TIRANË, 12 maj /ATSH/ Kategoria Superiore U-19 ka zhvilluar këtë të mërkurë ndeshjet e fazës çerekfinale të këtij sezoni. Tetë skuadrat e grupeve A...

Në Mexican Open rastis që të bjerë edhe… tërmet!

AKAPULKO, 20 mars /ATSH-DPA/ - Një tërmet goditi Akapulkon gjatë përballjes tenistike  mes Alexander Zverev dhe Dominik Koepfer në Mexican Open. Kamerat që transmetonin gjysmëfinalen...

Përcaktohen çiftet gjysmëfinaliste të Kupës së Shqipërisë

TIRANË, 26 qershor/ATSH/ Në ambientet e stadiumit “Air Albania”, është hedhur sot shorti i fazës gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë, edicioni i 68-të. Ky short...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA