Ballina Etiketimet Gjiknuri

Etiketim: gjiknuri

FOTO/ Investimi në rrugën e Kalasë së Borshit, zhvillim turizmit dhe...

TIRANË, 27 gusht/ATSH/ Rruga për në kalanë e Borshit ka përmirësuar aksesin në një nga atraksionet historike e kulturore të bregdetit të jugut, duke...

FOTO/ Vlorë, nis puna për rehabilitimin e segmentit rrugor që të...

TIRANË, 3 gusht/ATSH/ Në Vlorë ka nisur sot puna për rehabilitimin dhe asfaltimin e segmentit rrugor që të çon drejt plazhit të Zvërnecit. Deputeti i...

Këshilli Politik/ Gjiknuri: Ne ofrojmë kompromis për kërkesën për koalicionet; Bylykbashi:...

TIRANË, 29 korrik/ATSH/  Përfaqësuesi i Partisë Socialiste në Këshillin Politik, Damian Gjiknuri tha sot “se nuk pati asgjë të re nga qëndrimet e Partisë...

Koalicionet debat në Këshillin Politik/ Gjiknuri: Sipas modelit të vendeve të...

TIRANË, 28 korrik/ATSH/ Gjatë diskutimeve të sotme në mbledhjen e Këshillit Politik oferta e dhënë nga mazhoranca për opozitën jashtëparlamentare ishte miratimi i amendimeve...

Gjiknuri-Bylykbashit: Këshilli Politik forum konsultimi, jo instrument bllokimi, shqyrtojmë formulën tuaj

TIRANË, 27 korrik /ATSH/ "Ekspertiza e ODIHR-it nuk mund të thirret për amendamentet kushtetuese, sepse për to ne nuk kemi asnjë kontestim, për asnjë...

Këshilli Politik mblidhet nesër/ Në rend të ditës përgjigjja e ekspertëve...

TIRANË, 27 korrik/ATSH/ Mbledhja e radhës së Këshillit Politik pritet të mbahet nesër në orën 11:00. Bashkëkryetari i Komisionit të Posaçëm të Reformës Zgjedhore, Damian...

Ndryshimet kushtetuese/ Gjiknuri-opozitës jashtëparlamentare: Mirëpres reflektimin për hapjen e listave, dërgoni...

TIRANË, 23 korrik/ATSH/ Përfaqësuesi i Partisë Socialiste në Këshillin Politik, Damian Gjiknuri ka përshëndetur reflektimin e opozitës jashtëparlamentare e cila është shprehur e gatshme...

VIDEO/ Qyteza antike e Orikut, vlerë e jashtëzakonshme me interes për...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/posts/2041413369326291 TIRANË, 22 korrik/ATSH/ “Bregdeti i Orikumit është një tjetër destinacion turistik. Qyteza antike e Orikut është vlerë e jashtëzakonshme me interes për turistët, të...

“Infrastruktura është gati”/ Gjiknuri: Sanksionuam të drejtën e votës së emigrantëve,...

TIRANË, 22 qershor/ATSH-Maela Marini/ Bashkëkryetari i komisionit parlamentar të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri deklaroi sot se e drejta e votës së emigrantëve është sanksionuar...

“Kuvendi sovran në zgjedhjen e KQZ”/ Gjiknuri-opozitës: Kjo çështje nuk diskutohet,...

TIRANË, 17 qershor/ATSH/ Bashkëkryetari i Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri i është përgjigjur opozitës për formulën e re të KQZ duke deklaruar se "Partia Socialiste...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA