Ballina Etiketimet Gjici

Etiketim: Gjici

Kandidati i PS-së në Tropojë, Malaj: Kam ardhur të marr përgjegjësi...

TIRANË, 12 mars /ATSH – I. Vata/ Drejtuesi politik i qarkut të Kukësi, Safet Gjici ka prezantuar sot në Tropojë, kandidatin për deputet të...

Gjici denoncon shkeljen e protokolleve antiCOVID nga PD në Kukës

TIRANË, 14 shkurt /ATSH – I. Vata/ Kryetari i bashkisë Kukës, Safet Gjici ka denoncuar sot shkeljen e protokollit të masave antiCOVID nga PD...

Moti i keq/ Gjici: Emergjencat civile në terren, hapet rruga në...

TIRANË, 1 shkurt /ATSH – I. Vata/ Ekipet e emergjencave civile të bashkisë Kukës vazhdojnë të jenë në gatishmëri për të përballuar situatën e...

Reshje shiu dhe dëbore në Kukës/ Gjici: Situata nën kontroll, e...

TIRANË, 11 janar/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Kukësit, Safet Gjici tha sot se situata në këtë bashki është nën kontroll, por ka vështirësi në...

Reshje shiu dhe dëbore në Kukës/ Gjici për ATSH-në: Situata sot...

TIRANË, 10 janar/ATSH/ Në bashkinë e Kukësit po vijojnë reshjet e borës dhe shiut edhe gjatë ditës së sotme. Kryetari i Bashkisë së Kukësit, Safet...

Dita botërore e të Moshuarve/ Ekipet e shërbimit social të bashkisë...

TIRANË, 1 tetor/ATSH/ Sot në Ditën Botërore të Moshuarve kryetari i bashkisë së Kukësit, Safet Gjici, vizitoi familjen e Emri Nergutit, i cili jeton...

Kukës/ Dhurohen 10 shtëpi të reja për familjet në nevojë

TIRANË, 23 shtator /ATSH/ Kryetari i bashkisë Kukës, Safet Gjici, së bashku me Kryetarin e Shoqatës “Jetimët e Ballkanit”, Halil Kastrati dorëzuan 10 çelësa...

FOTO-VIDEO/Në kantierin e aeroportit të Kukësit/Gjici për ATSH: Gjenerator zhvillimi ekonomik,...

TIRANË, 5 korrik/ATSH/- Aeroporti i Kukësit, me një kapacitet deri 500 000 pasagjerë në vit pritet të regjistrojë fluturimet e para vitin e ardhshëm,...

Stadiumi i ri i Kukësit sipas parametrave të UEFA-s, Gjici inspekton...

TIRANË, 1 maj/ATSH/ Punimet për rikonstruksionin e stadiumit të futbollit "Zeqir Ymeri", në Kukës po ecin me ritme të shpejta. Kryetari i bashkisë së Kukësit,...

VIDEO/ Kukës, drejt izolimit vatrat e zjarrit në njësinë administrative Malzi

TIRANË, 12 prill/TSH/-  Vatrat e zjarrit të cilat përfshinë përgjatë tre ditëve me radhë njësinë administrative, Malzi në Kukës, janë duke u izoluar. Kryetari i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA